Keystone logo
© photo courtesy of Arden UK
Arden UK

Arden UK

Arden UK

Úvod

Na Arden University věříme, že každý a kdekoli má právo získat životní a kariérní výhody, které může přinést vyšší vzdělání. Jsme odhodláni učinit univerzitní zkušenost pohodlnou a dostupnou pro ambiciózní a motivované lidi, jako jste vy, a proto jsme nejrychleji rostoucí univerzitou ve Spojeném království*.

Naším posláním je propojit dospělé studenty, jako jste vy, s možnostmi vysokoškolského studia, které vám poskytnou nástroje, které potřebujete k naplnění svých kariérních a životních cílů. Zpochybňujeme konvenční vnímání studia tím, že poskytujeme flexibilní odborné kurzy s rozvrhy a možnostmi učení, které odpovídají vašim životním závazkům.

Arden University má sedm moderních studijních center po celé Velké Británii v některých z nejrozmanitějších a prosperujících měst v zemi, včetně Londýna, Birminghamu, Leedsu a Manchesteru.

V roce 2024 CEO Magazine zařadil náš Executive MBA mezi nejlepší ve své třídě ve Spojeném království a mezi deset nejlepších Executive MBA na celém světě. Náš standardní MBA byl také zvolen mezi deseti nejlepšími kurzy MBA v Evropě a číslo 2 ve Spojeném království . CEO Magazine hodnotí MBA každoročně na základě kritérií včetně kvality fakulty, mezinárodní rozmanitosti, akreditace a mezinárodní expozice.

*Více studentů prvního ročníku bakalářského studia ve Spojeném království 2015–2021 než kterákoli jiná univerzita (údaje HESA)

235834_Arden_badges.png

Akreditace

Mnohé z našich programů jsou akreditovány mezinárodně uznávanými profesními orgány, což zajišťuje vysoký standard kvality a poskytuje přístup k dalším zdrojům pro váš kariérní úspěch.

accredited online degree bachelor's master's distance learning

Proč studovat s Ardenem?

Studujte moderní titul ve Velké Británii

Studium s Ardenem ve Spojeném království nabízí moderní způsob učení, který vám poskytne výhody školního života spolu s flexibilitou přizpůsobit vaše studium vašim dalším životním závazkům. Dva dny v týdnu strávíte navštěvováním přednášek ve vámi zvoleném studijním středisku ve Spojeném království, díky čemuž si můžete svobodně vybrat, kdy a kde absolvujete zbytek svého online studia s vlastním průvodcem.

Zaměření na zaměstnatelnost

Všechny naše programy jsou navrženy s ohledem na vaši kariéru. Naši lektoři investují do vašeho úspěchu v našich kurzech i mimo ně a naše programy zahrnují příležitosti uplatnit praktické dovednosti v jednotlivých modulech a dokončit nezávislý výzkumný projekt. Jako student Ardenu můžete využít zdroje na našem specializovaném Kariérním portálu:

 • Tvůrce životopisu
 • Simulátor rozhovorů
 • Globální vyhledávač pracovních míst
 • Rady zaměstnavatele
 • Bonusové kurzy obchodních dovedností

Aplikované dovednosti

Když absolvujete svůj titul z Arden University, budete:

 • Prokázali svou schopnost učit se a řešit problémy ve vaší oblasti zájmu
 • Získejte důkladné pochopení svého předmětu
 • Umět se rozhodnout o tom, jak řídit své kariérní plánování v důsledku vašich modulů
 • Mít přenositelné dovednosti, které maximalizují vaši zaměstnatelnost a kariérní potenciál

Studijní zdroje na dosah ruky

 • V naší online knihovně jsou k dispozici tisíce pečlivě vybraných knih a časopisů
 • Snadno stahovatelné materiály
 • Dostupné na jakémkoli zařízení, dokonce i offline
 • Obsah studia svým vlastním tempem

184044_manservice700.jpg

Vlastnosti kampusu

  Přijímací řízení

  Místa

  • Coventry

   Coventry, Spojené království

   Otázky