Keystone logo
Asian University Thailand Bakalář umění v multimediální komunikační technologie design
Asian University Thailand

Bakalář umění v multimediální komunikační technologie design

4 Years

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Jun 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Bakalář umění v multimediální komunikační technologie design

&nbsp

Multimédia jsou konvergence širokou škálu kreativních a technických oborů - kombinace textu, statického obrazu, zvuku, animace, videa a interaktivitu v digitálním kontextu produkovat různé nové mediální formy.

&nbsp

Jak jsme přechod do 21. století, bude multimediální hrát stále větší roli v soukromém životě, školství a obchodu. Konstrukce bran a obsah tohoto nového mediálního průmyslu vyžaduje více kvalifikované "renesance" praktiky se směsí technických kompetencí a kreativitu. K dosažení této rovnováhy je zapotřebí kritického pochopení toho, co je skutečně přesvědčivé digitálních médií, a jak to může být použita pro efektivní komunikaci na mezinárodní scéně.

&nbsp

&nbsp

Program Design

&nbsp

BA program v multimédiích na asijské univerzitě je navržen tak, aby produkovat absolventy, kteří mají jak široké znalosti v oboru a specializovaných komunikačních dovedností, které jim umožní cenných informací o příspěvky do oblasti multimédií.
Kromě toho pomáhá studentům zdokonalovat své dovednosti individualistické jako multimediální lékařů, BA pro-gramu na asijské univerzitě se pečlivě vyvážit, aby se vyvíjí studenti mají silné akademické znalosti a porozumění v teorii, historii, kultuře, jazyku, komunikačního designu, kritické think-ing, etika a podnikání.

&nbsp

Vzhledem k povaze multimédií, které vyžadují mezioborové znalosti, je třeba pro každý jednotlivý projekt, jenž by měl tým různorodých a specializovaných osob pracujících společně na dosažení konkrétních cílů.Skrz 4-leté programu se studenti učí spolupracovat na skupinových úkolů, jejichž cílem je podpořit spolupráci a účast.

&nbsp

&nbsp

Obecné požadavky na vstupní

&nbsp

Všichni žadatelé musí splňovat následující obecné vstupní požadavky před přijetím do asijské univerzity. V době přijetí, musí theapplicant mít:

  • M.6 certifikát (stupeň 12) od akreditované instituce nebo její ekvivalent (5 'O' na úrovni jedinců s průměrem C nebo vyšší);
  • znalost anglického jazyka (podrobné specifikace viz další kapitola);
  • dobré tělesné a duševní zdraví a jsou bez přenosné choroby;
  • jasný záznam o dobré chování;
  • doklad o znalosti v oblasti vizuální komunikace.

Všichni žadatelé musí projít rozhovor a Non-přirozené anglické speakingapplicants může být požadováno, aby předložila důkazy o jejich úrovni angličtiny Languageproficiency nebo provádět asijské univerzity anglický ProficiencyEntrance zkoušku.

&nbsp

&nbsp

Struktura programu

&nbsp

Program se skládá ze vzájemně spojený soubor 'předměty uspořádaných v postupném sledu přes čtyři roky. Studenti musí studovat celkem 144 (36 x 4 roky) kreditů v celém programu. Jednotlivé předměty jsou určeny pro přepravu kreditní hodnotu 3 kreditních jednotek za kus a bude trvat jeden semestr.

&nbsp

Každý semestr bude trvat 15 týdnů a každá úvěrová jednotka se rovná 3 hodiny za semestr týden přednáška / tutoriál kontaktních hodin. Proto jsou 3 kredity spojené s 45 hodin studia a 1 úvěrů s 15 hodin studia.Každá úvěrová jednotka se rovná jedné hodiny týdně za semestr přednášek po dobu 15 týdnů nebo dvě hodiny týdně za semestr studia v činnosti po dobu 15 týdnů.

&nbsp

Kompletní program obsahuje podíl všeobecného vzdělání předmětů (30 kreditů), základních předmětů (60 kreditů), focus subjekty (24 kreditů), volitelných předmětů po 24 kreditů) a Free volitelných předmětů (6 kreditů), v souladu s požadavky z Úřad Evropské komise pro vysoké školství.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy