We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Astana University

Astana University

Astana University

Úvod

Univerzita "Astana" - otevřená univerzita Činnost univerzity je co nejotevřenější a nejtransparentnější. Kdokoli může získat schůzku s rektorem, položit otázku ve Virtuální recepci prorektorům, vedoucím služeb a získat rychlou a kvalifikovanou odpověď. Povolání profesorů, docentů, učitelů, asistentů se provádí prostřednictvím otevřeného výběrového řízení. Nejsilnější kandidáti na pozice dostávají příležitost pracovat na Astana University v Astaně a podporovat zdroje.

Klíčovou funkcí univerzity je výuka. Astana University učí podle svých vzdělávacích standardů, připravuje absolventy v poptávce na moderním trhu práce v předních společnostech v různých průmyslových odvětvích. Mezi absolventy Astana University v Astaně je mnoho pracujících ve státní službě. Více než 100 lidí je zaměstnanci univerzity „Astana“, včetně vynikajících studentů pedagogiky, držitelů státních vyznamenání. Univerzita soustavně zlepšuje svoji výkonnost v autoritativním republikánském žebříčku univerzit.

Místa

  • Nur-Sultan

    Abay Avenue,13, 020000, Nur-Sultan

    Otázky