Keystone logo
Atilim University Bakalářská na katedře informatiky a výpočetní techniky
Atilim University

Bakalářská na katedře informatiky a výpočetní techniky

Ankara, Turecko

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Bakalářská na katedře informatiky a výpočetní techniky

&nbsp

Počítačové inženýrství je obor, který se zabývá návrhem, vývojem a údržbou softwarových a hardwarových komponent počítačových systémů.

&nbsp

Počítačové inženýrství Ústav byl založen v roce 1998 a je v současné době největší útvar fakultou Univerzity Atilim z hlediska počtu studentů a členů fakulty. Naši členové katedry mají vysoké pověření z dobře uznávaných národních a mezinárodních institucí. Oddělení pozorně sleduje poslední vyučovací metody a laboratorní techniky, protože se zavázala k dokonalosti ve výuce, výzkumu a komunitních služeb.V tomto ohledu máme v úmyslu vytvořit jedinečný vztah s našimi studenty a snaží se vytvořit pozitivní prostředí, aby se z nich kvalifikovaní jedinci, kteří jsou schopni vytvářet efektivní řešení a poskytuje nový směr pomocí inženýrských přístupů v oblasti počítačů. Oddělení 's členy fakulty jsou také aktivní v oblasti vědeckého výzkumu, poradenské společnosti a komunitních služeb.

&nbsp

Náš program je vysokoškolák dobře připraveni a pravidelně měnit v mezinárodních standardů pro potřeby pracovišť po dokončení studia. Je navržen tak, aby studentům pomoci získat vhled do důležitých otázkách budování a udržování počítačových systémů v laboratorních podmínkách. Kurzy nabídl za cíl naučit studenty technické znalosti, stejně jako týmová práce, komunikační a řídící dovednosti a schopnost získat nové poznatky na vlastní pěst.V tomto ohledu jsou naši vysokoškolští studenti vyzýváni, aby prováděli výzkum prostřednictvím projektů zaměřených kurzů pod dohledem členů fakulty, aby získali zkušenosti před jejich studia.

&nbsp

&nbsp

Mise


Posláním ústavu je naučit studenty, aby se stal kvalifikovaným jednotlivcům, kteří jsou schopni vytvářet efektivní řešení pomocí inženýrských přístupů v oblasti výpočetní techniky a poskytnout nový směr na poli výpočetní techniky s akademickým výzkumem.

&nbsp

&nbsp

Vidění


Vize našeho oddělení je vychovávat naše studenty, aby se stal příslušné počítačové inženýry, a otevřít nové obzory pro počítačové techniky v akademickém výzkumu.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy