Keystone logo
AUC The American University in Cairo Počítačové inženýrství (BSc) a informatika (BSc)
AUC The American University in Cairo

Počítačové inženýrství (BSc) a informatika (BSc)

Cairo, Egypt

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 647 / per credit *

Na kampusu

* Egyptští studenti za hodinu kreditu; 735 $ pro mezinárodní studenty za hodinu kreditu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Počítačové inženýrství:

Počítačové inženýrství ztělesňuje vědu a technologii návrhu, konstrukce, implementace a údržby softwarových a hardwarových komponent moderních výpočetních systémů a počítačově řízených zařízení. Počítačové inženýrství aplikuje teorie a principy výpočetní techniky, matematiky, vědy a inženýrství k řešení technických problémů prostřednictvím návrhu výpočetního hardwaru, softwaru, sítí a procesů. Počítačoví inženýři se kromě systémů pro přenosná, stolní a klientská / serverová prostředí a komunikační zařízení podílejí na navrhování počítačových systémů, včetně distribuovaných výpočetních prostředí a vestavěných systémů. Program poskytuje základy a oblasti specializace nezbytné pro analýzu, návrh a vyhodnocení systémového softwaru, middlewaru a softwarových / hardwarových architektur a rozhraní.

Kurzy počítačového inženýrství:

Úplný seznam požadavků na základní inženýrské kurzy, požadavky na koncentrační kurzy, volitelné volitelné kurzy a volitelné předměty najdete na stránce href = "http://catalog.aucegypt.edu/preview_program.php?catoid=29&poid=5122 .

Více informací o požadavcích na přijetí, školném a stipendiích najdete na www. aucegypt .edu / přijímací / mezinárodní studenti .

AUC The American University in Cairo","author_url":"","source":""}" />

138644_181002__7R27478.jpg

Počítačová věda:

Cílem programu AUC v oblasti počítačové vědy je poskytnout studentům moderní vzdělání, které klade důraz na kreativní aplikace vědeckých poznatků při analýze, návrhu a implementaci počítačového softwaru a hardwarových systémů souvisejících s potřebami společnosti. Program učí své studenty inovovat nová výpočetní řešení, nové algoritmy pro řešení problémů, nové programovací jazyky, nové metodiky softwarového inženýrství, nové základní teorie domény a vývoj aplikací. Kurz nabízí široké intelektuální zapojení do práce s počítači jak v praxi, tak v teorii, jakož i logiku a schopnosti. Teoretická základna, abstrakce, design a úroveň odborné praxe (technická kompetence, týmová práce, řešení problémů a komunikační dovednosti) a sociální a etické kontexty disciplíny práce na počítači jsou dobře začleněny do učebních osnov, které katedra nabízí. Vysokoškolský program v oblasti informatiky je akreditován Computing Accredation Commission of ABET.

Kurzy informatiky:

Úplný seznam požadavků na základní kurz informatiky, požadavků na soustředění, volitelných předmětů a obecných volitelných předmětů naleznete na href = "http://catalog.aucegypt.edu/preview_program.php?catoid=29&poid=5123 .

Více informací o požadavcích na přijetí, školném a stipendiích najdete na www. aucegypt .edu / přijímací / mezinárodní studenti .

AUC The American University in Cairo","author_url":"","source":""}" />

138643_181002__7R36479.jpg

Akreditace:

Vysokoškolský program v oblasti počítačového inženýrství je akreditován Strojní akreditační komisí ABET. Vysokoškolský program v oblasti informatiky je akreditován Computing Accredation Commission of ABET.

Pro koho je určen:

Studenti se zajímají o inovativní, ekonomická řešení přetrvávajících počítačových problémů, včetně umělé inteligence, počítačové architektury, vestavěných systémů, distribuovaných systémů, počítačových sítí a hardwarových rozhraní

Co se naučíte:

 • Aplikovat matematické základy, algoritmické principy a teorie informatiky na modelování a návrh počítačových systémů
 • Aplikovat principy návrhu a vývoje při konstrukci softwarových systémů různé složitosti
 • Účinně komunikovat v různých profesních kontextech a s celou řadou publika
 • Rozpoznat etické a profesní odpovědnosti v situacích a činit informovaná úsudky, které zohledňují globální, ekonomický, environmentální a společenský dopad
 • Účinně fungovat v týmu, poskytovat vedení, vytvářet prostředí pro spolupráci a začleňování, stanovit cíle, plánovat úkoly a plnit cíle
 • Získat a aplikovat nové znalosti podle potřeby pomocí vhodných strategií učení
 • Identifikovat, formulovat a řešit složité technické problémy pomocí principů inženýrství, vědy a matematiky (počítačové inženýrství)
 • Vyvíjet a provádět vhodné experimenty, analyzovat a interpretovat data a používat úsudek k vyvozování závěrů (Počítačové inženýrství)
 • Navrhnout, implementovat a vyhodnotit řešení založené na počítačích tak, aby splňovalo daný soubor požadavků na výpočetní techniku v kontextu programové disciplíny (počítačové inženýrství)
 • Analyzovat komplexní výpočetní problém a aplikovat principy výpočetní techniky a další relevantní obory k identifikaci řešení (Computer Science)
 • Aplikovat základy teorie informatiky a vývoje softwaru pro tvorbu řešení založených na počítačích (Computer Science)
 • Navrhnout, implementovat a vyhodnotit počítačový systém, proces, komponentu nebo program tak, aby vyhovoval požadovaným potřebám (Computer Science)

Absolventi programů:

Mohamed El-Geish, 2007, část zakládajícího týmu start-upu, Workfit, v Silicon Valley a současné umělé inteligence v Cisco

Umístění:

AUC New Cairo

Kam vás to může vzít:

Absolventi oboru informatiky nebo počítačového inženýrství jsou dobře vybaveni k výkonu povolání v následujících profesních oborech: softwarové inženýrství, návrh a programování systémů, návrh a programování aplikací a návrh a analýza informačních systémů. Jsou schopni plnit společenské potřeby, s ohledem na etické a environmentální otázky, v jedné nebo více z následujících rolí:

 • Profesionální člen týmu v multidisciplinárním prostředí
 • Významný člen oblasti počítačového inženýrství
 • Úspěšný člen pokročilé akademické instituce nebo výzkumné organizace
 • Úspěšný podnikatel

Odborná fakulta:

Sherif Aly: Sherif Aly '96 (DSc, Univerzita George Washingtona) je profesor informatiky a inženýrství a profesionální inženýr s významnými zkušenostmi z průmyslových a vládních konzultací. Mezi jeho hlavní výzkumné zájmy patří interdisciplinární aspekt mobilního a všudypřítomného počítače. Aly pracovala ve vládních subjektech a akademii jako vedoucí vědec v oblasti inovací a podnikání pro egyptskou vládu, vedoucí pracovník technického personálu pro General Dynamics, výzkumný pracovník v Telcordia Technologies (dříve Bellcore) a hostující vědec v Národním institutu norem a technologií ve Spojených státech. V současné době je aktivním mezinárodním odborníkem pro Akreditační radu pro strojírenství a technologii (ABET), který hodnotí mezinárodní programy pro dodržování akreditace. Aly získala mezinárodní uznání za vynikající výuku a za jeho vynikající výkon získala řadu národních i mezinárodních ocenění, včetně Cenu Catalyst za změnu prezidenta AUC a Egyptské národní ceny za vědecký výzkum.

Amr El-Kadi: Amr El-Kadi (DSc, Univerzita George Washingtona) je profesorem počítačového inženýrství a bývalým předsedou katedry informatiky a inženýrství univerzity. Byl členem společné pracovní skupiny IEEE-CS / ACM, která vyvinula etický a profesní postup Softwarového inženýrství. V současné době je členem projektu profesionálního etického softwaru pro softwarové inženýrství (SEPEP) sponzorovaného koordinačním výborem pro softwarové inženýrství (SWECC). El-Kadi vyučoval vysokoškolské a postgraduální kurzy na EECS na George Washington University. Je držitelem osvědčení o ocenění IEEE-CS. Působil jako zástupce Středního východu technické komise IEEE pro operační systémy a aplikační prostředí. Je také členem Eta Kappa Nu (americká národní čestná společnost pro elektrické a počítačové inženýrství) a Asociace pro výpočetní techniku (sloužil jako předseda kapitoly ACM Egypt).

AUC The American University in Cairo","author_url":"","source":""}" />

138642_20200128-_DSC0096.jpg

Osnovy

Ideální studenti

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Bachelor of Science (vyznamenání) v oboru počítačových věd
  • Singapore, Singapur
 • Bakalář přírodních věd v oboru strojírenské technologie - soustředění v technologii počítačového inženýrství
  • Hammond, Spojené státy americké
 • Bachelor of Science v oboru výpočetní techniky
  • Warsaw, Polsko