Keystone logo
AUM American University of Malta

AUM American University of Malta

AUM American University of Malta

Úvod

137230_16x4.5uniimage1-withtext.jpg

Proč AUM?

Americká univerzita Malta (AUM) je americká univerzita zaměřená na vysokoškolské vzdělávání a výzkum pro mezinárodní společenství na nejvyšší úrovni. Studijní programy, výzkumné činnosti, a služba komunitě transformují životy a slouží společnosti vzděláváním eticky znalých občanů, vytváření znalostí, a uvedení znalostí do globálního prostředí.

AUM vzdělává různorodý studentský sbor, aby se stal eticky odpovědnými globálními občany, kritičtí myslitelé, a budoucí vůdci v akademicky náročném vzdělávacím prostředí. Snaží se neustále inovovat a zvyšovat kvalitu výuky, výzkum, veřejné služby a hospodářský rozvoj.

Způsob, jakým AUM poskytuje studijní programy, tvoří zásadní stavební kámen při založení jeho identity. Každý program vede studenty k budování jejich znalostí od základů a strukturování znalostí soudržným a přesvědčitelným způsobem. Studenti berou celou cestu od základních principů až po praktickou praxi s nejnovějšími průmyslovými technologiemi relevantními pro jejich obory.

Proč studovat na Maltě?

Nachází se v centru Středozemního moře, mezi Evropou a severní Afrikou, Malta je nejmenším členským státem Evropské unie. Malta, známá svou 7000letou historií a 300 dny slunečního svitu, se stala jedním z nejpozoruhodnějších úspěchů v eurozóně. Uznáván pro svůj pro-obchodní přístup, nejmodernější infrastruktura a skromné náklady na podnikání, stala se zemí go-to pro podnikatele zaměřené na růst a nadnárodní společnosti.

137231_16x4.5StudentsImage3.jpg

Akreditace

Americká univerzita Malta (AUM) spojuje to nejlepší z obou světů, pokud jde o akademické standardy a akreditaci. Všechny programy jsou navrženy odbornou fakultní radou tak, aby vyhovovaly americkým vzdělávacím standardům na terciární úrovni. Každý titul získal akreditaci po kontrole Národní komise pro další a vysokoškolské vzdělávání (NCFHE) Malty. To zase znamená, že všechny tituly nabízené na AUM jsou také plně uznávány v celé Evropě i mimo ni. Způsob, jakým dodáváme naše studijní programy, tvoří zásadní základ naší identity v AUM. Vzdělávání v americkém stylu v kombinaci s evropským prostředím a multikulturním studentským sborem poskytuje dokonalé prostředí a přidanou hodnotu pro vaše učení.

Naše programy

Vysokoškolské programy

Ať už chcete vytvořit inovativní a finančně úspěšné spuštění, navrhnout novou generaci videoher, nebo naplánovat rozvržení futuristického města, jste na správném místě.

Nabízíme 10 vysokoškolských programů:

 • B.S. v podnikové administrativě
 • B.S. v oboru podnikání a finance
 • B.S. v účetnictví
 • B.S. ve vývoji her
 • B.S. v elektronice a komunikačním inženýrství
 • B.S. v průmyslovém inženýrství
 • B.S. ve strojírenství
 • B.S. ve stavebnictví
 • B.A. v grafickém designu a animaci
 • B.A. v čínském jazyce a kultuře

Postgraduální programy

Vyberte si z našich tří postgraduálních programů v oblasti podnikání a inženýrství. Učební plán řeší celou řadu současných a naléhavých problémů, s teorií a praxí si zaslouží stejnou pozornost. Na dohlíží zkušená fakulta z předních univerzit z celého světa, program splňuje nejvyšší mezinárodní standardy.

Nabízíme tři postgraduální programy:

 • Master of Business Administration
 • MS ve strojírenském managementu
 • MS v oblasti kybernetické bezpečnosti

Program Angličtina pro akademické účely

Program EAP na Americké univerzitě v Maltě je navržen tak, aby pomohl studentům, kteří splňují všechny požadavky na přijetí, s výjimkou jazykových znalostí a potřebují zlepšit své znalosti anglického jazyka, aby mohli zahájit studijní program. Tento program pomůže studentům zlepšit jejich dovednosti v poslechu, Mluvení, Čtení a psaní, které jim pomohou uspět, jakmile začnou studovat.

137232_16x4.5StudentsImage2.jpg

Stipendia

Maltské stipendium a stipendium EU

AUM nabízí plná stipendia vysokoškolským žadatelům, kteří jsou občany Malty nebo EU s posledním pobytem na Maltě 5 let. Uchazeči musí vyplnit svou žádost o přijetí, aby mohli být zváženy.

Studentský život na AUM

Nechoďte jen na uni... Vytěžte z toho maximum. V AUM, povzbuzujeme naše studenty, aby se účastnili dlouhého seznamu aktivit sponzorovaných univerzitou. Od výletů na pláž po kulturní expedice po celém ostrově, věnujeme se zajištění toho, aby naši studenti měli spoustu příležitostí pro zábavu. Naším cílem je nejen mít pozitivní zkušenosti ve třídě, ale také mít spoustu příležitostí k rozvoji dlouhodobých přátelství.

Náš kampus

AUM se nachází v Bormla, také známý jako Cospicua, jedno z ikonických Malta Three Cities. Tato oblast je bohatá na kulturu, pestrou historii a restaurace a kavárny u krásného nábřeží. Náš kampus, původně navrhl William Scamp, byl používán během druhé světové války jako britská námořní základna. Během tohoto období silně bombardován, budova byla po mnoho let ponechána v troskách. Proces obnovy zahrnoval úsilí o zachování historické uchování artefaktů v budově.

137233_16x4.5StudentsImage1.jpg

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Cospicua

  Cospicua, Malta

Otázky