Keystone logo
Australian College of Kuwait : ACK

Australian College of Kuwait : ACK

Australian College of Kuwait : ACK

Úvod

ACK byla založena v roce 2004 a je jednou z prvních soukromých univerzit v Kuvajtu. Vysoká škola nabízí světové vysokoškolské vzdělání na domácí půdě prostřednictvím mezinárodních vzdělávacích partnerství. Studijní kurzy jsou k dispozici na úrovni diplomů a bakalářů a ve specializacích v oborech Inženýrství, Obchod, Letectví a Námořní studia.

ACK nabízí individuální přístup k učení, kde každý student má akademického poradce, který je k dispozici pro akademické a kariérové poradenství. ACK zároveň klade důraz na celkovou zkušenost s akademií, a proto je k dispozici široká škála sportovních a klubových aktivit, aby studenti mohli sledovat své koníčky a zájmy s ostatními a navázat celoživotní přátelství.

Zážitkový model učení na ACK umožňuje studentům absolvovat nejen akademické znalosti, ale také dovednosti a postoje související s pracovištěm, aby byli připraveni na práci. Project Based Learning (PBL) a Conceive, Design, Implement and Operate (CDIO) jsou osvědčené metody učení, při nichž studenti pracují na týmových nebo individuálních projektech pro výzkum průmyslového nebo obchodního problému a poté rozvíjejí strategie, procesy a produkty jako řešení. Stáže na místních pracovištích, a dokonce i na mezinárodní úrovni, také vytvářejí příležitost pro studenty pracovat společně se stávajícími zaměstnanci a získávat zkušenosti z první ruky v požadovaném oboru kariéry.

Místa

  • Hawally

    Hawally, Kuvajt

    Programy

    Otázky