Keystone logo
Ho Chi Minh City University of Technology

Ho Chi Minh City University of Technology

Ho Chi Minh City University of Technology

Úvod

Ho Chi Minh City University of Technology – Vietnamská národní univerzita Ho Či Minovo město ( HCMUT-VNUHCM ), založené v roce 1957, je státní a komplexní univerzita ve Vietnamu.

Univerzita byla uznána jako přední centrum akademie, vědeckého výzkumu a transferu technologií ve Vietnamu.

Ho Chi Minh City University of Technology (HCMUT) je první a jedinou univerzitou ve Vietnamu, která získala akreditaci od HCERES (Evropa) a AUN-QA (ASEAN) současně .

Pokud jde o akreditaci programu, HCMUT je první univerzitou ve Vietnamu, která dosáhla ABET (Accreditation Board for Engineering and Technology Certification, USA) ve dvou hlavních oborech: Computer Science a Computer Engineering . Dosáhli jsme také AUN – QA (Quality Assurance in ASEAN University Network Certification) v 9 oborech : Telekomunikační inženýrství, Strojírenství, Chemické inženýrství, Stavebnictví, Výrobní inženýrství, Obchodní administrativa, Inženýrství průmyslových systémů, Inženýrství automatického řízení a Elektro-elektronické inženýrství.

OBLASTI STUDIJNÍCH PROGRAMŮ

Ho Chi Minh City University of Technology (HCMUT) poskytuje studijní programy od bakalářského po Ph.D. úrovně v různých oborech: ropné inženýrství, chemické inženýrství, průmyslový management, informační technologie, strojní a mechatronické inženýrství, elektrotechnika a elektronika, stavebnictví, dopravní inženýrství, environmentální technologie a management atd.

Pro zahraniční studenty HCMUT nabízí bakalářské a magisterské studijní programy, jejichž výukovým prostředkem je angličtina.

PŘIPOJENÍ VE SVĚTĚ

HCMUT spolupracuje s prestižními univerzitami po celém světě, jako je Monash University (Austrálie), University of Queensland (Austrálie), University of Adelaide (Austrálie), University of Technology Sydney (Austrálie), Macquarie University (Austrálie), Griffith University (Austrálie ), University of South Australia (Austrálie), Deakin University (Austrálie), University of Wollongong (Austrálie), University of Otago (Nový Zéland), University of Auckland (Nový Zéland), Nagaoka University of Technology (Japonsko).

Studenti tak mají možnost přestoupit na naše partnerské univerzity na bakalářský titul udělovaný partnerskými univerzitami a vyměnit si akademické nebo kulturní programy v maximálně 02 semestrech.

VÍTEJTE NA PALUBĚ V HCMUT!

Kontaktní údaje:
E-mail: [email protected]WhatsApp Číslo: 84 8 9916 9961Facebook: fb.com/bachkhoa.hcmut

Žebříčky

V posledním žebříčku 400 univerzit v Asii podle QS Rankings jsme na 167. místě, což je o 5 míst výše než v předchozím roce, což znamená, že HCMUT patří mezi 170 nejlepších univerzit v Asii .

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Ho Chi Minh City

    Ho Chi Minh City University of Technology 268 Ly Thuong Kiet Str., Ward 14, Dist. 10, , Ho Chi Minh City

Otázky