Keystone logo
Baikal State University

Baikal State University

Baikal State University

Úvod

Baikal State University","author_url":"","source":""}" alt="157706_GlavnyjkorpusBGU.jpg" />

157706_GlavnyjkorpusBGU.jpg

Proč BSU?

Baikal State University je skvělou volbou pro vysoce motivované mladé lidi se zájmem o profesionální rozvoj v široké škále oblastí.

Hlavním posláním BSU je vstoupit na globální trh vysokoškolského vzdělávání s různými současnými bakalářskými, magisterskými a doktorskými programy a poskytovat vysoce kvalitní výuku a rozvoj zaměstnanců.

BSU má silné partnerské vztahy s mnoha zahraničními univerzitami prostřednictvím vzdělávacích aktivit, mezinárodního výzkumu, výměny fakult a studentů. Cenné výsledky mezinárodní spolupráce BSU vyústily v členství v mnoha asociacích pedagogického výzkumu, růst zápisu zahraničních studentů, podpora akademické mobility, rozvoj programů dvojího studia, pořádání mezinárodních výzkumných akcí a další.

Baikal State University se nachází v Irkutsku, velkém správním centru na východní Sibiři, s populací přes 600 000. Pouhých 60 km od Irkutsku se nachází světově proslulé jezero Bajkal zapsané na seznam světového dědictví UNESCO. Irkutsk je multikulturní město, které pomáhá lidem různých národností zapadnout do místního prostředí a mnoho nerezidentů se zde cítí jako doma. Občané Irkutska jsou přátelští a tolerantní a projevují skutečný zájem o kultury a způsoby jiných národů.

Univerzita má dlouhou historii. Od roku 1930 se stalo velkým akademickým a vědeckým centrem a v současné době se etabluje v mezinárodním vzdělávacím prostoru. Dlouhodobé tradice, vysoce kvalifikovaní pedagogičtí pracovníci, osvědčené vědecké školy a široká škála akademických programů - to vše zaručuje kvalitní školení potenciálních odborníků a vedoucích pracovníků. Rádi zveme mladé lidi z různých zemí ke studiu na Baikal State University .

Baikal State University nabízí:

 • 25 bakalářských programů (čtyřleté akademické období)
 • 30 magisterských programů (dvouleté akademické období)

Univerzita poskytuje nejen klasický akademický výcvik v ekonomii, managementu, právu, veřejné správě, obchodu, obchodní analytice a cestovním ruchu, ale také nabízí relativně nové programy v oblasti mezinárodních vztahů, žurnalistiky, lingvistiky, překladatelských studií, umění a humanitních věd se zaměřením o teorii a metodách výuky ruštiny pro studenty jiných jazyků, cizích jazyků v mezinárodních vztazích a teorii a praxi mezikulturní komunikace.

Zahraniční studenti, kteří si jako místo svého akademického pobytu zvolí Irkutsk, získají skvělou příležitost cestovat a pozorovat krásná místní místa, poznávat také kultury a způsoby jiných národů.

Mezi výhody studia na Bajkalské univerzitě patří:

 • širokou škálu bakalářských a magisterských akademických programů založených na našich osvědčených postupech;
 • moderní vzdělávací technologie;
 • příležitosti k získání kompetencí relevantních v multikulturním prostředí;
 • komunikace a interakce se studenty z více než 10 zemí; mezinárodní akademické skupiny;
 • Magisterské programy v oboru mezinárodní management a bankovnictví a finance (v angličtině);
 • příležitosti vybrat si z řady jazyků, včetně ruštiny, studovat a učit se metody výuky jazyků;
 • účast na programech akademické mobility z důvodu navázaných vazeb a spolupráce se zahraničními univerzitami a mezinárodními organizacemi;
 • příznivé zeměpisné umístění a dostupnost Irkutsku;
 • pohodlný a dobře vybavený areál, který usnadňuje akademický proces a pomáhá kombinovat studium, odpočinek a sportovní aktivity. Koleje jsou snadno dostupné a stojí asi 10 $ měsíčně.

Baikal State University","author_url":"","source":""}" alt="157708_Karta_mix_Eng_2021-2.jpg" />

157708_Karta_mix_Eng_2021-2.jpg

Baikal State University dnes

5 oddělení (management a finance; stát a právo; mezinárodní ekonomika a vztahy; národní ekonomika; kultura, sociální komunikace a informační technologie); 1 fakulta (mezinárodní fakulta);

 • 15 000 studentů;
 • 526 členů fakulty, z toho 70 profesorů s postdoktorandskými tituly a 290 učitelů s PhD;
 • 30 krásně navržených budov s moderním vybavením a schopnostmi pro školení 15 000 studentů;
 • centrum volného času pro studenty (kino);
 • jednotná síť s přístupem na internet, knihovna s 1 miliardou knih, 6 čítáren a elektronický knihovní systém;
 • nakladatelství;
 • 10 výzkumných časopisů;
 • Televizní studio.

Irkutsk & Baikal State University Campus

Baikal State University se nachází v Irkutsku - kulturním, turistickém a ekonomickém centru východní Sibiře poblíž Bajkalského jezera.

Budova Baikal State University patří k historickým památkám Irkutska. Areál má historii více než 100 let.

Hlavní budova byla postavena architektem VA Rassoshinem jako městská střední škola Aleksandro-Mariinskaya na počest 25. výročí královského páru Alexandra III. A Marie Fjodorovny v roce 1894.

Moderní kampus Baikal State University se nachází v samém srdci Irkutsku na křižovatce centrálních ulic města - ulice Lenina a ulice Karla Marxe. Nedaleko je dobrá infrastruktura; nachází se zde hlavní městské atrakce, divadla, muzea, nákupní centra, autobusové zastávky.

Baikal State University","author_url":"","source":""}" alt="157709_Scastlivyevypuskniki-1.jpg" />

157709_Scastlivyevypuskniki-1.jpg

Místa

 • Irkutsk

  Ulitsa Lenina,11, 664003, Irkutsk

Otázky