Keystone logo
Barnard College

Barnard College

Barnard College

Úvod

Barnard College klade za cíl poskytnout slibným a vysoce úspěšným mladým ženám vzdělání v oblasti svobodného umění nejvyšší kvality a nabídnout bezkonkurenční výhody vynikající rezidenční školy ve spolupráci s významnou výzkumnou univerzitou . Se specializovanou fakultou vědců, kteří se vyznačují svými obory, je Barnard komunitou přístupných učitelů a angažovaných studentů, kteří se společně podílejí na intelektuálním riskování a objevování. Studenti Barnard rozvíjejí intelektuální zdroje, aby využili příležitostí, když se objeví nové obory, nové nápady a nové technologie. Absolventi jsou připraveni vést život, který je profesionálně uspokojivý a úspěšný, osobně naplňující a obohacený láskou k učení.

Jako vysoká škola pro ženy přijímá Barnard svou odpovědnost za řešení otázek rovnosti žen a mužů v celé jejich složitosti a naléhavosti a za pomoc studentům dosáhnout osobní síly, která jim umožní čelit výzvám, s nimiž se během svého života setkají. Nachází se v kosmopolitním prostředí New Yorku a zavázal se k rozmanitosti ve svém studentském sboru, fakultě a zaměstnancích, Barnard připravuje své absolventy na vzkvétání v různých kulturních prostředích ve stále více propojeném světě.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • New York

    Broadway,3009, 10027, New York

    Otázky