Keystone logo
Barry University College of Arts and Sciences

Barry University College of Arts and Sciences

Barry University College of Arts and Sciences

Úvod

Na Barry University College of Arts and Sciences je učení důležitou součástí univerzitního života, s důrazem na výzkum studentů, stáže a učení služeb. S tímto druhem vzdělávání jste připraveni na jakoukoli cestu, kterou si v životě zvolíte.

Ať už máte rádi umění, humanitní vědy nebo vědy, našich 10 kateder vám nabízí stimulující akademické programy, které vás připraví na sebevědomí a znalosti, abyste mohli čelit budoucím výzvám. Jako vysokoškolský student si můžete vybrat z oborů do 10 kateder na Vysoké škole umění a věd: biologie, komunikace, anglický a cizí jazyk, výtvarné umění, historie a politologie, matematika a informatika, fyzikální vědy, psychologie, sociologie a Kriminologie a teologie a filozofie.

Ať už si chcete vybudovat kariéru, zlepšit své současné vyhlídky nebo rozšířit svou perspektivu, naše postgraduální programy vám poskytnou vzdělání, které potřebujete. Dozvíte se od fakulty se zkušenostmi ve svých oborech, kteří jsou autory a redaktory respektovaných časopisů a vědeckých knih, důstojníky v profesních organizacích a příjemci odborných cen. Můžete si vybrat z postbakalářských programů na 3 katedrách Vysoké školy umění a věd: Výtvarné umění, Psychologie a Teologie a filozofie.

Naši profesoři se rozhodli přijít do Barry, protože pro ně je důležitá výuka. I když jsou aktivní v oblasti výzkumu, stipendia a tvůrčích / výkonnostních aktivit, Barryho fakulta se nejprve zaměřuje na vaše učení. Budou vás vést k tomu, abyste to, co se naučíte ve třídě, uplatnili v praxi prostřednictvím široké škály vzdělávacích aktivit.

Naši studenti vědí, že mohou očekávat, že se obrátí na své profesory, aby porozuměli jejich oblastem zájmu a životu obecně. Naši studenti zveřejnili svůj výzkum společně s naší fakultou, prezentovali se na konferencích, získali ceny za svou práci, obdrželi vysoce konkurenční ocenění a byli přijati na špičkových postgraduálních školách.

Budete mít mnoho příležitostí změnit svět. Od pomoci haitské mládeži při budování gramotnosti a životních dovedností, překlenutí digitální propasti ve čtvrti Liberty City a boje proti domácímu násilí mění naši studenti svět k lepšímu.

Místa

  • Miami Shores

    Northeast 2nd Avenue,11300, 33161, Miami Shores

    Otázky