Keystone logo
Bastyr University

Bastyr University

Bastyr University

Úvod

Od svého vzniku v roce 1978 Bastyr University byla průkopníkem v oblasti vědy založené na přírodní medicínu. Zakladatelé Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; a Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; Sheila spolu s Quinnem, pojmenoval školu po jejich milovaného učitele a poznamenal, Seattle přírodně lékaře Dr. John Bastyr, Se jen 200 $ v nákladech na spuštění během svých skromných začátků, zakladatelé vytvořili vizi pro akreditované přirozené zdravotní školy, která nyní je uznáván jako přední zdravotních umění a věd univerzity na světě.

Zakládající prezident emeritní Dr. Pizzorno viděl University přes nějaký výrazný růst během jeho 22 letech služby, včetně přesun do současného areálu 51-akr v Kenmore, Washington, aby uspokojily rostoucí studentský sbor. (Viz Historical časovou osu). Ačkoli začala škola jako přírodně medicína škole, Bastyr univerzita nyní nabízí více než 20 studijních a programy certifikátu. V návaznosti na svého založení na vědeckém základě, univerzita byla příjemcem několika výzkumných grantů mnohamilionových z National Institutes of Health,

V září 2012, univerzita rozšířila znovu otevřel Baštýř University California v San Diegu, uvítací více než 50 studentů na ustavujícím doktor medicíny Přírodně třídy. Kalifornie je první a jediný akreditované školy přírodně medicína rovněž nabízí Master of Science v výživy pro wellness a plánuje přidat více fyzických zdravotních programů v budoucnu.

Naše vize

Jako přední světový akademické centrum pro navrhování a integrace znalosti v přírodních zdravotních umění a věd, se Bastyr University transformaci zdraví a pohodu lidského společenství.

Naše poslání

Vzděláváme budoucí lídry v přírodních zdravotních umění a věd. Respektování léčivou sílu přírody a uznává, že těla, mysli a ducha jsou ze své podstaty neoddělitelné, modelujeme integrovaný přístup ke vzdělání, výzkum a klinickou službu.

Základní Témata

Akademický úspěch Výzkum v přírodních zdravotních umění a věd Klinická Školení a Společenství v oblasti zdraví interdisciplinární Integrace

Místa

  • Kenmore

    14500 Juanita Drive N.E. Kenmore, WA 98028-4966, , Kenmore

Otázky