Keystone logo
bbw Italy | Venice

bbw Italy | Venice

bbw Italy | Venice

Úvod

Vaše budoucnost je naše přítomnost.

V rámci své mezinárodní expanze otevírá bbw Hochschule s pobočkami v Indii a Číně italskou pobočku v Benátkách pod názvem bbw Italy.

bbw Hochschule je právně uznávaná soukromá univerzita a je certifikována německým ministerstvem školství s bakaláři a magisterskými studiemi platnými v celé Evropě; hlavní nadnárodní korporace jsou přítomny jak v představenstvu, tak v rámci vědecké komise k řízení obsahu kurzů ve směru současných a budoucích požadavků trhu práce a jako síť stáží pro stáže, které jsou součástí studijního programu.

bbw Hochschule zahájila svou činnost v Berlíně v roce 2007 s cílem být silným akademickým partnerem pro berlínskou a braniborskou ekonomiku. bbw se rychle rozrostla díky navrhování kurzů tak, aby vyhovovaly potřebám místních podniků. Za pouhých deset let se stala největší soukromou vysokou školou v regionu. Tento růst byl podpořen neochvějným závazkem k akademickému rozvoji našich studentů.

Někteří partneři představenstva: Siemens, Bombardier Transportation, Daimler, Holiday inn, Tui Cruise Otis, Sheraton Berlin Grand Hotel Esplanade, asr Allianz, DB Engineering Consulting, DB Mobility Logistics.

Kombinace praktického a teoretického výcviku společnosti bbw viděla více než 10 000 studentů, kteří začínali svou kariéru se sadou dovedností, která jim umožňuje okamžitě zahájit práci jako akademičtí specialisté i manažeři. Jsme hrdí na každého absolventa a neustále se snažíme trénovat je způsobem, který je nejlépe připraví na problémy a výzvy, které je čekají na stále více internacionalizovaném trhu práce. Klíčovým způsobem, jak toho dosáhnout, je propojení a spolupráce na výzkumných a akademických výměnných projektech s předními univerzitami po celém světě. Toto zaměření vidělo společnost bbw rozšířit svou přítomnost mimo region Berlín a Brandenburg prostřednictvím strategických mezinárodních partnerství a aliancí s institucemi v Itálii, Asii, Africe a Rusku - a zároveň rozvíjet užší vztahy s obchodními partnery v rámci Evropské unie.

bbw Itálie nabízí řadu studijních kurzů založených na současných a budoucích požadavcích trhu práce, se zvláštním zaměřením na praktické aspekty obchodních procesů a na stáže ve společnostech, které jsou součástí mezinárodní sítě bbw Hochschule.

Titul vydaný v Berlíně je právně uznáván na evropské úrovni podle Boloňské úmluvy z roku 1999 podepsané Společnou deklarací evropských ministrů vysokoškolského vzdělávání.

Kurz je speciálně navržen tak, aby vyškolil mezinárodní myšlení a vytvořil příležitosti pro práci v zahraničí v obchodní síti bbw Hochschule.

Kurzy jsou vyučovány v angličtině.

Lekce němčiny budou součástí některého studijního programu s cílem zlepšit konkurenceschopnost budoucích studentů a umožnit jim lepší integraci během jejich pobytu v Německu během závěrečné fáze bakalářského studia a během mezinárodní stáže.

Kromě studijních modulů se uskuteční jedna nebo dvě povinné stáže v závislosti na zvoleném studijním programu, které trvají minimálně dvanáct týdnů, a to nejméně 450 pracovních hodin.

Všechny školicí moduly obsahují 25% e-learning. Toto procento se může dočasně zvýšit na 100% v závislosti na aktuálních podmínkách souvisejících s Covid-19.

Statistika

Průzkum pro absolventy 2019: 70 % absolventů již našlo zaměstnání v době, kdy absolvují nebo jsou v procesu. 97 % je zaměstnáno do jednoho roku od ukončení studia.

  Stipendia a financování

  Místa

  • Venice

   Fondamenta Zattere Ai Saloni 18/M 30123, , Venice

   Otázky