Keystone logo
Benedict College

Benedict College

Benedict College

Úvod

Benedict College je vysoká škola, kde zkušenosti každého studenta v akademických, pobytových a společných kurikulárních činnostech jsou transformační a zaměřené na služby zákazníkům; Současně fakulta a zaměstnanci Benediktu pracují v transparentním prostředí založeném na spolupráci, kde jsou rozhodnutí založená na datech také přepásána soucitem.

Benedict College je místem celodenního učení z učebny, na hřišti, v koleji a mimo komunitu, kde je respektováno a ctěno dědictví „ BC “ jako inkluzivního, průkopnického a „rodinného“.

Transformační vzdělávání, inovace v oblasti technologií a podnikání a závazek ke komunitě se spojují v dynamickém prostředí, kde studenti dostávají vzdělání, které je připravuje na vstup na globální trh s výjimečnými kulturními a profesionálními kompetencemi, které jim umožní přispívat k udržitelnosti a ekonomice růst komunit, kde žijí, pracují a hrají.

Benedict College proto není ve společnosti pouze silou dobra, ale Benedict se zavázal poskytovat transformativní výukové prostředí vytvořené vysoce vyškolenými a vybavenými odborníky, které všem studentům umožňuje realizovat jejich nejvyšší potenciál.

Benedict College je akreditována Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges pro udělování bakalářských titulů.

Místa

  • Columbia

    Harden Street,1600, 29204, Columbia

    Otázky