Keystone logo
Beacon College

Beacon College

Beacon College

Úvod

Beacon College je akreditovaná vysokoškolská instituce svobodných umění, která jedinečným způsobem slouží vzdělávacím potřebám studentů s poruchami učení, poruchou pozornosti a hyperaktivitou a dalšími rozdíly v učení.

Beacon College je konkurenceschopná instituce vysokoškolského vzdělávání v oblasti umění, přírodních věd, obchodu a technologie, která se speciálně věnuje vysokoškolské přípravě a úspěchu studentů s poruchami učení, ADHD a dalšími rozdíly v učení. Beacon je uznáván jako jedna z nejvýznamnějších amerických institucí v této vysokoškolské specializaci v oblasti našeho poslání a zaměření.

Beacon College byla první v zemi akreditovaná pro udělování bakalářských titulů výhradně studentům s poruchami učení a ADHD. Vysoká škola usiluje o úspěch studentů a nabízí akademické a osobní podpůrné služby, které pomáhají každému studentovi dosáhnout jeho / jejích cílů. Beacon College je skutečně komunita, která každého člena vítá, přijímá a podporuje.

Na Beacon College je toho hodně neobvykle vizionářského a mimořádně úspěšného. Naši studenti a absolventi nabízejí živé svědectví o vlivu, hodnotě a dopadu naší vzdělávací mise. Za poslední desetiletí dosáhli v americkém vysokoškolském vzdělávání bezkonkurenčních úspěchů.

Místa

  • Leesburg

    East Main Street,105, 34748, Leesburg

    Otázky