Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Bellarmine University W. Fielding Rubel School of Business

Bellarmine University W. Fielding Rubel School of Business

Bellarmine University W. Fielding Rubel School of Business

Úvod

  • 100% absolventů Rubel School of Business pracuje nebo pokračuje ve vzdělávání
  • Naši absolventi pracují a studují ve 30 státech USA + 3 mezinárodních destinacích

Výsledky třídy 2018, šest měsíců po zahájení. Sběr a analýza dat poskytovaná Centrem kariérního rozvoje.

Mise

Posláním školy W. Fielding Rubel School of Business je poskytovat kvalitní vzdělání zaměřené na studenta v tradici katolických svobodných umění obohacené o různé intelektuální pohledy, aby sloužily společnosti účelem, nadhledem a soucitem v souladu s posláním Bellarmine University.

Highlights školy

„Jedna z nejlepších obchodních škol v zemi“ - The Princeton Review

Bellarmine nabízí našim studentům podnikání jedinečnou vzdělávací zkušenost: široké vzdělání v oblasti svobodných umění doplněné špičkovou obchodní přípravou. Tento rozdíl je příznivě vnímán zaměstnavateli, kteří tvrdí, že mají rádi naše absolventy kvůli jejich schopnostem psát a kriticky myslet.

School of Business je také známý pro rychlé začlenění inovací a obchodních trendů do učebních osnov. Například mnoho zaměstnavatelů dnes povzbuzuje své pracovníky k získání titulu MBA; Proto společnost Bellarmine představila několik programů, které přijímají nováčky na jejich MBA tituly za pouhých pět (nebo pět a půl) let.

Dalším důležitým aspektem obchodního vzdělávání ve společnosti Bellarmine je požadavek na stáž a / nebo mezinárodní zkušenost. Požadujeme, aby studenti měli / získali obchodní zkušenosti - toho lze dosáhnout prostřednictvím projektů aplikovaných kurzů, stáží a / nebo požadavků na kurzy, jakož i potenciálních dobrovolnických obchodních projektů. Tím je zaručeno, že praktické zkušenosti získáte ještě během studia, což vám po absolvování zajistí mnohem větší „prodejnost“.

W. Fielding Rubel School of Business na Bellarmine University je akreditována AACSB International (Association to Advance Collegiate Schools of Business), která ji řadí mezi elitní obchodní školy v zemi. Bellarmine je nejen první a jedinou soukromou univerzitou v Kentucky, která dosáhla akreditace AACSB, ale tohoto rozdílu dosáhlo méně než 5 procent obchodních škol po celém světě.

Další uznání

• Master of Finance Degrees zařadil Rubel School of Business # 9 v zemi pro účetnictví a finance na seznam nejlepších malých vysokých škol.

• Jeden z nejlepších a nejkrásnějších školních areálů B-School od MBAPrograms.org

• Uznáván jako přidružená univerzita CFA Institute

Místa

  • Louisville

    Newburg Road,2001, 40205, Louisville

    Otázky