Keystone logo
Berea College

Berea College

Berea College

Úvod

Berea College nabízí vysoce kvalitní vzdělání akademicky slibným studentům s omezenými ekonomickými zdroji. Uděluje každému studentovi stipendium na školné, takže žádný student Berea nikdy neplatí školné. Berea je první interracialistická a koedukovaná vysoká škola na jihu a trvale se řadí mezi přední vysoké školy svobodných umění v zemi.

Vzdělávací zkušenost Berea poskytuje studentům znalosti a dovednosti pro úspěšnou orientaci ve světě. Vysoká škola poskytuje náročné a zároveň podpůrné vzdělávací prostředí. Ať už se jedná o výuku, účast na shromáždění, stáž, studium v zahraničí nebo propojení práce s akademickými cíli, vzdělávací zkušenost není jako žádná jiná. Studenti mají v učebně i mimo ni možnosti zážitkového učení.

Zkušenost Berea vychovává intelektuální, fyzický, estetický, emocionální a duchovní potenciál as těmi schopnostmi přijímat smysluplné závazky a převádět je do praxe.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Berea

    Chestnut Street,101, 40403, Berea

    Otázky