Keystone logo
Berlin International University of Applied Sciences

Berlin International University of Applied Sciences

Berlin International University of Applied Sciences

Úvod

Univerzita v centru Berlína - mezinárodní a celosvětově propojená

Berlin International - University of Applied Sciences je státem uznávaná a nezisková německá univerzita aplikovaných věd v centru Berlína. Jsme odhodláni nabídnout náročné, inovativní a prakticky zaměřené vzdělávání, které rozvíjí akademický, kulturní a jazykový potenciál našich studentů a připravuje je na mezinárodní kariéru v globalizovaném světě.

Díky našemu rozmanitému studentskému orgánu a akademickým pracovníkům z více než 48 zemí a 5 kontinentů ztělesňuje naše univerzita internacionalitu a nabízí otevřenou, mezikulturní a inspirativní studijní atmosféru.

Berlínská mezinárodní univerzita aplikovaných věd je také součástí rostoucí mezinárodní sítě univerzit, včetně univerzit, kampusů a akademických center v Hongkongu, Istanbulu, Washingtonu DC, Římě, Silicon Valley, Toronto a Batumi, a nabízí tak bohaté příležitosti ke studijním a stážistickým výměnám. Naši studenti se také mohou účastnit různých programů Erasmus.

Anglické bakalářské programy - Design and Business Administration

Vyučovacím jazykem ve všech studijních programech je angličtina. Pro studenty, kteří stále potřebují schválit svou angličtinu, nabízíme anglický přípravný program. Kromě toho jsou jazykové kurzy nabízeny jako volitelné předměty s cílem dále rozvíjet mezinárodní kariérní příležitosti.

Kvalitu všech našich programů pozitivně hodnotila a akreditovala státní agentura ACQUIN.

Proč studovat na Berlin International?

 • Všechny programy v angličtině
 • Praktická implementace
 • Učení v malých skupinách
 • Část globální komunity

Naše vize

Vize Berlínské univerzity aplikovaných věd v Berlíně je poskytnout studentům mezinárodní a mezikulturní vzdělávací prostředí zaměřené na studenty, aby stimulovali a rozvíjeli svůj intelektuální růst, moudrost a kreativitu. Akademický a administrativní personál se zavazuje vést studenty a připravovat je na produktivní kariéru a odpovědné občanství v globální společnosti. BI usiluje o jednu z předních soukromých univerzit v Německu, pokud jde o mezikulturní a interdisciplinární výuku a aplikovaný výzkum. Naše akademické cíle zahrnují závazek k řešením založeným na znalostech a společenským problémům, jakož i příspěvky k inovacím a rozvoji ve společnosti. Kromě toho BI podporuje mezikulturní a nadnárodní porozumění prostřednictvím mezinárodní akademické spolupráce a společných projektů. V tomto ohledu těží z jeho úzkého vztahu s BAU Global Education Network, která se skládá z pěti univerzit. Všechny univerzity v této síti sdílejí základní hodnoty integrity, úcty, excelence, inovací a sociální odpovědnosti. Jako nezávislá instituce v rámci této sítě má Berlin International - University of Applied Sciences vlastní prohlášení o poslání a akademický profil, který přijal akademický senát.

Staňte se součástí globální komunity

Studenti ze 48 zemí studují na berlínské Mezinárodní univerzitě aplikovaných věd. Berlin International je součástí globální sítě, která umožňuje studentům cestovat a studovat na různých místech. Kromě toho univerzita těží z velkého počtu spolupráce s univerzitami po celém světě. Studium na Berlin International nabízí studentům jedinečné příležitosti ke studiu v zahraničí a internacionalizované studijní zkušenosti, které je připravují na jejich kariéru v globalizovaném pracovním prostředí.

Statistika

Berlín Mezinárodní fakta

 • Na Berlin International studuje a vyučuje 70 různých národností
 • 66 % našich studentů jsou mezinárodní a ze čtyř kontinentů
 • 84 % našich pedagogických pracovníků studovalo nebo pracovalo na mezinárodních univerzitách
 • 100% osobní kontakt s profesory a lektory

  Místa

  • Berlin

   Salzufer,6, 10587, Berlin

  Otázky