Keystone logo
Beulah Heights University

Beulah Heights University

Beulah Heights University

Úvod

Společnost Beulah Heights, založená v roce 1918, se stala jednou z nejstarších a nejrychleji rostoucích biblických institucí v zemi. Beulah Heights University v krásném městě Atlanta ve státě Georgia si klade za cíl nabídnout vysokoškolské vzdělání založené na protestantské křesťanské tradici.

Beulah Heights je hrdá na to, že je oceněna za své akademické úsilí a odhodlání křesťanské misie. Beulah Heights University je hrdá na své dědictví jako vzdělávací instituce pro studenty, kteří mají zájem učit se etickému vedení pro ministerstvo a tržiště. Beulah Heights University (BHU) nabízí studentům učební plán, který je zaměřen na jeho základní hodnoty, jako je biblická nemluvnost, integrita, globální mise, vyhrazený sluha-kapuce a rozmanitost vhodné pro křesťanské vedení v řadě arén.

Přestože je Beulah Heights zasazen do historické oblasti Grant Park v metropolitní Atlantě, rozšiřuje svůj dosah do všech koutů Země. Beulah Heights pěstuje vůdčí schopnosti studentů tím, že je vystavuje příležitostem mezinárodních služeb prostřednictvím misijních programů a krátkodobých zámořských výletů. Beulah Heights strukturovala své osnovy vedení tak, aby nabízely školení po celém světě, a tím se mezinárodně odlišily v církvích, vládních subjektech a podnicích. Učební plán je navíc přizpůsoben vystavení studentů humanitním vědám, vědám, efektivním komunikačním dovednostem a dalším odborným studiím.

Místa

  • Atlanta

    Berne Street Southeast,892, 30316, Atlanta

    Otázky