Keystone logo
bib International College

bib International College

bib International College

Úvod

Společník, Chanceneröffner, sílu developer

Zahájením k úspěchu: The bib International College poskytuje praktické školení a studijních příležitostí v odvětvích budoucího počítačové vědy, obchodu, mediálního designu a hrou. S naší státní certifikát tréninku vás doprovázet na vaší cestě: od centra vzdělávání, které technická škola nebo vysoká škola mezinárodního bakalářského titulu.

40 let úspěšný trénink

Naše kořeny sahají až do roku 1972 - v té době se počítač průkopníkem Heinz Nixdorf založil vzdělávací centrum pro zpracování informací profesí. Z dnešního bib International College objevily. V úzké spolupráci s renomovanými firmami a univerzitami pomohla formovat moderní předměty bryndák od začátku. V našich lokalitách Bergisch Gladbach, Bielefeld, Hannover a Paderborn, jsme daleko přinesl více než 30.000 absolventů na správné cestě.

Naše zkušenosti, naše síť a blízkost trhu, víme přesně, jaké dovednosti jsou v poptávce mezi podniky a náš vzdělávací dohodnout důsledně na to. Potenciální zaměstnavatelé si toho vážím. Výcvik u nás vynikající reputaci - a otevírá dveře k mnoha příležitostem.

individuální podpora

Váš trénink na bib International College bude nejen vás odborně na cestě k úspěchu, ale zábavné. K tomu nabízíme motivující, pro zvýšení výkonu Lernumgebungund cílená individuální podporu.

Naši učitelé jsou kvalifikovány stejně jako veškeré úsilí a mají svůj úspěch stále v dohledu. Pomocí inovativních vzdělávacích přístupů a metod, které poskytují podrobné technické znalosti. Kromě toho vám pomůže naše studie trenéři efektivně a úspěšně učit a provázet vás v osobním rozvoji.

Nejen, že úspěch našich absolventů hovoří za kvalitu našeho tréninku. Jako jeden z prvních poskytovatelů školení v Německu, máme 1998 certifikát podle DIN EN ISO 9001 ff. Společnosti německého průmyslu pro podporu a certifikaci systémů zajišťování kvality v oblasti odborného vzdělávání (CERTQUA) byly získány. Certifikace se obnovuje každé tři roky; je prezentována ročně inspekci. Aby byla zajištěna vysoká úroveň náš trénink udržitelné, naše řízení jakosti k dosažení souladu s ústředními vzdělávacími standardy a důsledné zaměření na potřeby studentů a na trhu nabízí.

Jakékoliv otázky: Zde můžete najít další informace o bib International College .

Místa

 • Bergisch Gladbach

  Hauptstraße 2,, 51465, Bergisch Gladbach

 • Paderborn

  Fürstenallee 5,, 33102, Paderborn

 • Bielefeld

  Meisenstraße 92,, 33607, Bielefeld

 • Hanover

  Freundallee 15, 30173, Hanover

Otázky