Keystone logo
Binghamton University, State University of New York Divadlo (BA, moll)
Binghamton University, State University of New York

Divadlo (BA, moll)

Binghamton, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

May 2024

USD 7 070 *

Na kampusu

* pro obyvatele státu New York | pro rezidenty mimo stát a mezinárodní rezidenty - 26 160 $

Úvod

Binghamton nabízí bakalářský titul v divadle, který poskytuje studentům možnost absolvovat kurzy v oblastech, jako je: herectví, režie, tanec a design/technické divadlo. Kromě toho mohou studenti absolvovat také kurzy hudebního divadla, teorie performance, historie nebo kritiky.

Bakalář umění (BA) v divadle je bakalářský studijní program, který poskytuje studentům komplexní vzdělání v různých aspektech divadla a performance. Tento program je určen pro jednotlivce, kteří mají zájem o kariéru v divadle, ať už na jevišti, v zákulisí nebo v příbuzných oborech. Většina programů má robustní plán divadelní produkce, který studentům umožňuje získat praktické zkušenosti v různých rolích na jevišti i mimo něj. To zahrnuje hraní ve hrách a muzikálech, stejně jako práci v technických a produkčních rolích. Studenti prozkoumávají historii a teorii divadla, učí se o vývoji dramatických forem, vlivných dramatikech a hlavních hnutích v divadle.

Stáže, výzkumné příležitosti a další

Studenti se mohou každý rok účastnit inscenací oddělení, které zahrnují divadelní hry, muzikály a taneční produkce. Zjistěte více o procesu castingu a konkurzu a o tom, jaké pořady se chystají příště. Chcete-li se dozvědět o příležitostech pro studentské stáže, výzkum a podporu, kontaktujte univerzitu

Zrychlené/4+1 stupně

Také by vás mohly zajímat naše zrychlené/4+1 studijní programy, které umožňují studentům dokončit bakalářské a magisterské studium za pouhých 5 let!

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky