Keystone logo
Bishop Grosseteste University BA (Hons) v podnikání
Bishop Grosseteste University

BA (Hons) v podnikání

Lincoln, Spojené království

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 12 690 / per year *

Na kampusu

* 9 250 GBP - studenti na plný úvazek UK / EU, 2 313 GBP - částečný úvazek na 30 kreditních modulů, 1 542 GBP - částečný úvazek na 20 kreditních modulů; 11 820 GBP - mezinárodní studenti

Úvod

Přehled

Tento kurz vám umožní studovat podnikání jako jeden titul s vyznamenáním, což vám poskytne důkladnou znalost předmětu.

Studium Business na BGU vám nabízí dveře do vnitřního fungování organizací lokálním, národním a mezinárodním způsobem. Naší ústřední filosofií je začlenit vaše učení o podnikání do skutečného prostředí a zároveň podporovat vaše rozvíjející se akademické znalosti a porozumění teoriím a modelům obchodní praxe.

Klíčová fakta

 • Cena: BA (Hons)
 • Kód UCAS: N100
 • Trvání: 3 roky
 • Forma studia: prezenční
 • Datum zahájení: září
 • Udělující instituce: Bishop Grosseteste University
 • Kód instituce: B38

Vstupní požadavky

 • Obvykle budete potřebovat 96 - 112 tarifních bodů UCAS (z maximálně čtyř kvalifikací Advanced Level).
 • Vítáme řadu kvalifikací, které splňují tento požadavek, jako jsou úrovně A / AS, BTEC, přístupové kurzy, mezinárodní bakalaureát (IB), Cambridge Pre-U, prodloužený projekt.

128606_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

Stipendia

K dispozici jsou stipendia pokrývající až 50% školného.

Proces aplikace

Chcete-li požádat o stipendium BGU, musíte nejprve požádat o jeden z našich programů a bylo mu nabídnuto místo. Jakmile obdržíte nabídku na program, musíte vyplnit přihlášku k dispozici na webových stránkách školy.

Budete požádáni, abyste určili, o které stipendium se ucházíte, a v rámci procesu budou žadatelé požádáni, aby popsali své akademické úspěchy, relevantní profesní zkušenosti nebo profesní cíl. Žadatelé by se měli také odvolat na jakékoli další informace, které podporují jejich žádost. To by mohlo zahrnovat mimo jiné:

 • Akademické přednosti - Jsou splněny požadavky na vstup do kurzu, včetně požadavků na anglický jazyk, výsledků zkoušek, přepisů, odkazů, akademických cen nebo cen.
 • Aspekty kariéry - uchazeči by nám měli říci o svém zvoleném profesním cíli a jejich aspiracích přispět k jejich zvolenému oboru. Uchazeči by měli prokázat relevanci navrhovaného akademického kurzu pro jeho / její kariérní plány.
 • Finanční potřeba - Žadatelé budou muset vysvětlit svou finanční situaci a způsob, jakým hodlají pokrýt zbývající výdaje, pokud bude jejich žádost úspěšná. I při stipendiu budou žadatelé muset prokázat, že mohou pokrýt své životní náklady ve Velké Británii, aby splnili požadavky na vízum úrovně 4.
 • Dopad na rozvoj - Žadatelé by měli vysvětlit, jak plánují využít svou studii k rozvoji a přispívání ke společnosti ve své vlastní zemi. Žadatelé by měli prokázat jakýkoli minulý závazek k „rozvojovým“ programům prostřednictvím účasti na příslušných projektech.
 • Mimoškolní aktivita - Žadatelé by měli poskytnout důkaz o činnostech, které zvýšily jejich postgraduální atributy, například příklady dobrovolnictví, vedení, charitativní práce.

Formuláře žádosti by měly být vyplněny a zaslány na adresu [email protected] a v předmětu by měly být jasně označeny „Mezinárodní žádost o stipendium“.

Přestože BGU nabízí tuto řadu stipendií, nemůže zaručit, že vaše žádost o stipendium bude úspěšná. Proces žádosti o stipendium je konkurenční a BGU si vyhrazuje právo neudělit stipendium těm, kteří prokazují výše uvedená kritéria, pokud žádost nemá požadovanou kvalitu.

Všechna udělená stipendia budou platná po celou dobu trvání programu, pro uchazeče o postgraduální studium je to jeden rok a pro uchazeče o postgraduální studium to jsou tři roky.

O kurzu

Náš bakalářský obchodní program BA (Hons) vám umožní rozvinout hluboké porozumění širokému spektru předmětů souvisejících s podnikáním prostřednictvím ucelené řady modulů, které vám umožní zdokonalovat a rozvíjet své znalosti, dovednosti a porozumění, jak budete procházet každý rok. .

Dozvíte se, jak podniky rozvíjejí strategické myšlení, jak fungují funkčně a co musí zvážit, aby se zajistilo, že jsou ziskové a produktivní. Každý rok stupně navazuje na ten předchozí; v prvním roce se zaměřujete na porozumění základům podnikání, včetně ekonomiky a financí, vedení, rozvoji podnikatelských nápadů a způsobu, jakým podniky fungují. Ve druhém roce si prohloubíte své znalosti konkrétních prvků obchodní praxe, jako je řízení lidských zdrojů a marketing. Ve třetím roce se zaměříme na rozšiřování vašich znalostí a dovedností do širšího světa a zvážíte psychologii organizací a jaké vedení v měnícím se světě, jakož i to, jak podniky všech velikostí potřebují rozvíjet svou firemní strategii. Rovněž rozšíříte své chápání mezinárodní perspektivy prostřednictvím zvažování podnikání v širším kontextu.

V tomto kurzu máte šanci rozvinout zkušenosti v reálném světě převzetím vlastnictví vlastního učení a navrhováním a řízením obchodních projektů zaměřených na oblasti zájmu, které máte. Jak každý rok stupně postupujete, máte příležitost provádět tuto práci na místní, národní nebo mezinárodní úrovni s řadou obchodních a akademických sítí BGU.

Titul BA (Hons) Business byl také mapován na CMI Level 5 Diploma in Management and Leadership, což vám dává šanci rozšířit váš titul o odbornou kvalifikaci, pokud se tak rozhodnete; pro více informací o nákladech na toto se obraťte na vedoucího programu.

dodávka

Na BGU neexistuje žádná univerzální metoda výuky - naše metody vytváříme tak, aby vyhovovaly každému předmětu a každé skupině, kombinující nejlepší aspekty tradičního univerzitního učení s inovativními technikami, které podporují účast studentů a interaktivitu.

Budou vás učit různými způsoby, od přednášek, tutoriálů a seminářů, až po praktické workshopy, kurzy a pracovní stáže. Semináře a workshopy pro malé skupiny vám poskytnou příležitost k přezkoumání otázek vznesených na přednáškách a očekává se, že provedete nezávislé studium.

Stáže jsou klíčovou součástí studia na BGU. Poskytují obohacující zkušenost s učením, abyste mohli aplikovat dovednosti a znalosti, které získáte z vašeho kurzu, a přitom vám poskytnou cenné zkušenosti v reálném světě, které podpoří vaši kariéru.

Posouzení

Uvědomujeme si, že jednotlivci pocházejí z celé řady pozadí a zkušeností, takže na našich kurzech používáme různé strategie hodnocení.

Kariéra a další studium

Ve všech programech BGU je zakomponováno šest atributů „Graduate Attributes“ a všichni studenti získají cenu vedle svého titulu. Studenti mají možnost získat vyšší úroveň ocenění tím, že podnikají další aktivity, příležitosti a učení.

122572_rsz_graduate-attributes-just-circle.png

Každý atribut absolventa je navržen tak, aby vás podporoval v získávání dovedností, které vás oddělí. Ty jsou součástí vašich studijních programů, ale pro získání ocenění Excellence Award si můžete zvolit řadu dalších aktivit.

Ocenění Excellence Award vám pomůže:

 • Vylepšete svůj osobní rozvoj získáním nových dovedností
 • Být uznáván za své úspěchy
 • Zúčastněte se aktivit, seznamte se s novými lidmi a bavte se!

Podpěra, podpora

Studium na BGU je zážitek zaměřený na studenty. Zaměstnanci a studenti spolupracují v přátelské a podpůrné atmosféře jako součást komunity intimního kampusu. Znáte každého zaměstnance osobně a budete se cítit sebevědomě, když se s nimi obracíte o pomoc a radu, a zaměstnanci vás poznají nejen zrakem, ale jako jednotlivec s jedinečným talentem a zájmy. Budeme tam, abychom vás osobně i akademicky podporovali od uvedení do promoce.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky