Keystone logo
Bratislava International School Of Liberal Arts

Bratislava International School Of Liberal Arts

Bratislava International School Of Liberal Arts

Úvod

Bratislavská Mezinárodní škola svobodných umění je založen na principech svobodných umění a vědy. Naše svobodná umění vzdělávací program je určen na podporu dobře zaoblené, dovednosti vybavený, nezávisle smýšlející jednotlivce přes průběhu studia na úrovni bakalář.

Všechny naše studentů, kteří absolvují s titulem v politologie, s koncentracemi buď v mezinárodních vztazích, středoevropských studií, nebo politického myšlení. BISLA je také flexibilní při poskytování zaměřené studium pro žáky se specifickými zájmy a nabízí celou řadu mimoškolních non-připsány kurzy zdarma (např cizí jazyky, prezentační a argumentace dovednosti, etc.)

Forma studia Klademe důraz na častém, svědomitý kontakt mezi studenty a učiteli, stejně jako týdenní úkoly psaní, to vše při čtení odborné literatury a klasiky politické filosofie jako Plato, Hobbes, Locke, Marx, a Arendt.

Typický seminář se skládá z 7-10 studentů.

Všechny kurzy jsou vyučovány v anglickém jazyce. Základní znalost angličtiny je dostačující pro všechny žadatele, aby nárok na náš studijní program jako BISLA má vynikající školení v oblasti akademické angličtiny.

Po maturitě BISLA studenti získají dovednosti a znalosti, které jim umožní ucházet o pozice v soukromém sektoru, veřejné správy, médií a nevládních organizací. Naši absolventi vybírat z nejširší škálu předmětů pro postgraduální studium, jako jsou:

Mezinárodní bezpečnost Evropská studia Evropská integrace Politická věda Veřejná politika Mezinárodní vztahy Life Sciences

Ekonomika a společnost ve východní Asii

Gender Studies Media Závislost Studie FILOZOFIE Drama Studies

Naši absolventi studovali na 17 vysokých školách a fakultách, téměř polovina z nich v zahraničí na insititutions, jako je London School of Economics, univerzity v Groningenu v Nizozemí, Central European University v Budapešti, a na University of Chicago.

Mimo učebnu Každý student BISLA dělá stáž v průběhu studia. Studenti organizuje mimoškolní aktivity pro sebe, jako je například časopisy, divadla a sportovního klubu, atd Každý semestr, 5-6 studenti strávit semestr v zahraničí v místech, jako je Londýn, Tilburg, Maastricht, Hong Kongu, St. Petersburg, a Vermont, USA.

Mimoškolní aktivity Kromě školy, BISLA se zabývá mnoha vědeckých, kulturních a vzdělávacích projektů a iniciativ. Vydává Kritika Kontext (kritika a kontext), časopis kritického thinking.Every týdne v průběhu akademického roku, BISLA hostí veřejné diskuse v angličtině, stejně jako slovenský na témata, jako je například migrační krizi či podmínek ve věznicích.

Místa

  • Bratislava

    Bratislava International School of Liberal Arts Grösslingova 53 Bratislava

    Otázky