Keystone logo
Black Hills State University Bakalářský titul v oboru divadelní umění
Black Hills State University

Bakalářský titul v oboru divadelní umění

Request duration

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Bakalářský titul v oboru divadelních umění

Black Hills State University divadlo je malý program, s velkými přínosy, kde umělecký proces je stejně důležité jako finální výrobek. Program poskytuje studentské střed vzdělávací prostředí se zaměřením na pěstování spolupráce dovednosti, kreativitu a profesionalitu, potřebné pro kariéru v divadle. Studenti budou stavět pevné základy, ze kterých jsou ochotni navštěvovat postgraduální studium nebo vstoupit na trh práce.

Existuje několik nastudoval inscenace během celého roku, které jsou otevřené pro veřejnost.

Dvě studentské organizace poskytovat podporu do programu divadla:

 • Divadelní společnost je otevřena všem studentům BHSU
 • Rekvizity a vložky, nejstarší studentská organizace na BHSU, je Divadlo Čestný bratrství

Pracovní příležitosti

Divadlo se skládá z mnoha oblastí profesního zaměření. Tyto oblasti zahrnují (ale nejsou omezeny na): herectví, režie, scénografie, kostýmy, světelný design, make-up design, zvukový design, technický směr, řízení fáze, a publicita. Každá oblast profesního zaměření má svou vlastní sadu potřebných řemesel.

Kromě toho, v rámci každé oblasti specializace jsou různé obchody, vyžadující specifické sady dovedností. Tyto obchody patří: tesaři, scénické umělce, vlastnictví: Mistře, Mistře elektrikáři, provozovatelé světlo desky, operátory zvukové karty, manažery kostým obchod, krejčí, manažeři paluby a další.

Každý student má možnost si vybrat, a stát se ovládá jedním oblasti kariérového specializace a získat jeden nebo více soubor (y) obchodních dovedností. Tato kombinace umožní studentovi sledovat kariérní a pracovní příležitosti v obci, škole a profesionálního divadla. Další možnosti jsou k dispozici v malebném obchodech, kostým obchodů a televizních studií; občanská střediska, posluchárny a plánování akcí organizace.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Bakalář výtvarných umění v hudebním divadle
  • Columbia, Spojené státy americké
 • Bakalář výtvarných umění v technickém divadle + řízení scény
  • Columbia, Spojené státy americké
 • BA v divadelním designu a technologii
  • Adrian, Spojené státy americké