Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Blue Ridge Community College

Blue Ridge Community College

Blue Ridge Community College

Úvod

Blue Ridge Community College je chytrá investice do vaší budoucnosti. Nabízíme reálné, perspektivní a přístupné vzdělávání, abychom připravili studenty na úspěch 21. století na pracovišti nebo na čtyřletých vysokých školách a univerzitách. Naše výhodně umístěné areály v krajích Henderson a Transylvánie, online kurzy a možnosti zápisu na střední školy poskytují Pathways k dalšímu vzdělávání, zahájení nové kariéry nebo obohacení vašich dovedností.

Blue Ridge Community College je dvouletá komplexní postsekundární instituce umístěná v horách západní Severní Karolíny. Slouží krajům Henderson a Transylvánie.

Nabízí více než 100 stupňů, diplomy a certifikáty ve 30 oblastech studia. Nabízí širokou škálu kurzů převodu na vysokou školu. Má artikulační programy se čtyřletými vysokými školami a univerzitami. Poskytuje jeden z největších programů dalšího vzdělávání ve státě.

BRCC udržuje rozsáhlou řadu technických programů určených k přípravě studentů na úspěšnou kariéru v ošetřovatelství, automobilové technologii, vymáhání práva, reakci na mimořádné události, strojírenské technologii, technologii obrábění a mnoho dalších.

Objednaný v roce 1969, College je jednou z 58 veřejných institucí v North Carolina Community College System. Působí pod vedením prezidenta a 15členné správní rady. Posláním akademie je umožnit jednotlivcům znalosti a dovednosti, aby obohatili naše komunity a vybudovali konkurenceschopnou pracovní sílu.

Místa

  • Flat Rock

    West Campus Drive,180, 28731, Flat Rock

    Otázky