Keystone logo
Blue Ridge Community College

Blue Ridge Community College

Blue Ridge Community College

Úvod

Blue Ridge Community College je chytrá investice do vaší budoucnosti. Nabízíme reálné, perspektivní a přístupné vzdělávání, abychom připravili studenty na úspěch 21. století na pracovišti nebo na čtyřletých vysokých školách a univerzitách. Naše výhodně umístěné areály v krajích Henderson a Transylvánie, online kurzy a možnosti zápisu na střední školy poskytují Pathways k dalšímu vzdělávání, zahájení nové kariéry nebo obohacení vašich dovedností.

Blue Ridge Community College je dvouletá komplexní postsekundární instituce umístěná v horách západní Severní Karolíny. Slouží krajům Henderson a Transylvánie.

Nabízí více než 100 stupňů, diplomy a certifikáty ve 30 oblastech studia. Nabízí širokou škálu kurzů převodu na vysokou školu. Má artikulační programy se čtyřletými vysokými školami a univerzitami. Poskytuje jeden z největších programů dalšího vzdělávání ve státě.

BRCC udržuje rozsáhlou řadu technických programů určených k přípravě studentů na úspěšnou kariéru v ošetřovatelství, automobilové technologii, vymáhání práva, reakci na mimořádné události, strojírenské technologii, technologii obrábění a mnoho dalších.

Objednaný v roce 1969, College je jednou z 58 veřejných institucí v North Carolina Community College System. Působí pod vedením prezidenta a 15členné správní rady. Posláním akademie je umožnit jednotlivcům znalosti a dovednosti, aby obohatili naše komunity a vybudovali konkurenceschopnou pracovní sílu.

Místa

  • Flat Rock

    West Campus Drive,180, 28731, Flat Rock

    Otázky