Keystone logo
Botho University

Botho University

Botho University

Úvod

Botho University byla založena v roce 1997 a rychle se rozvinula v průběhu let, aby se stala předním multidisciplinární vysoce kvalitní poskytovatel terciární vzdělávání. Botho University byl jeden z prvních místních institucí terciárního vzdělávání v Botswaně, které mají být akreditovány Rada pro rozvoj lidských zdrojů (HRDC). Všechny programy jsou schváleny Botswany úřad kvalifikací (BQA) a Rady o vysokém školství (CHE) v Lesothu. Botho University v současné době nabízí programy prostřednictvím čtyř fakult totiž Fakulta podnikatelská a účetnictví, Fakulta výpočetní techniky, Fakulty strojní a aplikovaných věd a Fakulta pedagogická a distančního vzdělávání. Všechny naše programy byly vyvinuty se vstupy z průmyslu tak naši absolventi jsou připraveni šlápnout. V současné době nabízíme kvalifikace od úrovně certifikátu na magisterské úrovni s plány na místě pro doktorské programy, které mají být válí velmi brzy. S více než 6000 studentů a téměř 500 zaměstnanců a roste, Botho univerzita je dynamická a vzrušující místo.

Botho University rovněž nabízí pestrou škálu programů pro odborníky a organizacemi v provozu. V rámci pedagogické fakulty a distančního vzdělávání, existuje více než 200 krátkodobé programy odborného rozvoje, které lze přizpůsobit tak, aby splňovaly požadavky klienta. Botho University také forayed do programů dálkového učení, s naší první várky studentů dálkového studia začínají tříd v únoru 2015. V současné době se nachází ve čtyřech různých areálech nacházejících se v Botswaně - Gaborone, Francistown a Maun - a Lesotha - Maseru.

Strategické zaměření Botho University je zvýšit různorodost studentů tím, že přitahuje zahraniční studenty. Na rozdíl od Botswany a Lesotha, již máme celou řadu studentů z jiných zemí v regionu, jako je Jižní Africe, Namibii, Zimbabwe, Zambii, Demokratické republice Kongo a Etiopie mezi ostatními. Botho univerzita má také celou řadu mezinárodních partnerství s dobře známými mezinárodními institucemi, jako University of Venda v Jižní Africe, Teesside University ve Velké Británii, Ohio University, Black Hills State University a Wayne State University v USA, indické School of Mines a Manipal University v Indii. Studenti, kteří studují s Botho univerzity mají velkou příležitost využít těchto mezinárodních partnerství prostřednictvím našich výměnných programů studentů. Naši studenti zahájily průlomovou stáží projektů v Indii a cestoval do USA a Velké Británii získání mezinárodní expozice, přičemž se vše součástí naší nesmírné zaměřením na postgraduální zaměstnatelnosti.

Botho University pevně věří v poskytuje svým studentům s vynikající prostředí pro vzdělávání. Máme neustále investovali do vynikající infrastruktura a nejnovější technologie řízené výukových zdrojů. Náš kampus v Gaborone je dobře známý pro bytí mezinárodních norem a mnoha národních i mezinárodních akcích byli drženi v našich prostorách vzhledem ke kvalitě těchto zařízení, včetně prestižních africké mládeže her v roce 2015. Náš nadcházející kampus v Francistown je již dělat titulky ze správných důvodů a plány jsou v pokročilé fázi vybudovat školní areál v Maun stejně.

Akademický přísnost v kombinaci s vynikající kvalitou ve všech mimoškolních aktivit, zaručuje, že absolventi univerzity Botho mají silnou kombinaci dovedností. Jsme jedním z nejlepších zařadil sportovních institucí v Botswaně mít vyhrál všechny top uznání a mistrovství v zemi. To není překvapující vzhledem k tomu, že máme rozsáhlé sportovní zázemí pro basketbal, nohejbal, volejbal, fotbal a šachy.

Botho University je řízen základním hodnotám excelence, vedení a inovace, a jeho cílem je, aby se stala centrem excelence v oblasti vyššího vzdělávání a hnací silou pozitivní společenské změny. Naše zaměření na kvalitu vyústila v Botho univerzitě stává jedinou univerzitou v Botswaně s BOS certifikace ISO 9001: 2008. S bezvadnou pověst pro kvalitu na trhu, absolventi Botho univerzity jsou průkopníkem v transformaci ekonomiky.

Vize

Botho univerzita chce být centrem excelence, inovace a vedení v vyššího vzdělávání a hnací silou pozitivního sociálních a ekonomických změn.

Poslání

Ovládání se silným finančním a životaschopný obchodní model, bude BU poskytovat kvalitní vzdělávací zkušenosti, neustále benchmarked na národní a mezinárodní akademické standardy produkovat dobře zaoblené, zaměstnatelnosti absolventů pro globální trh.

Místa

 • Gaborone

  Botho University Gaborone Campus Botho Education Park, Kgale,, , Gaborone

 • Gaborone

  Botho University Francistown Campus Plot 6434, Tati River Plots,, , Gaborone

  • Lesotho Online

   Botho University Lesotho Campus 4,Maseru Mall Thetsane Maseru, , Lesotho Online

   • Gaborone

    Botho University Maun Campus Opp. Maun Technical College, Boseja, , Gaborone

    Otázky