Keystone logo
Butler University

Butler University

Butler University

Úvod

Butler University se nachází v Indianapolis v Indianě a je národně uznávanou univerzitou se šesti akademickými školami: umění, obchod, komunikace, vzdělávání, svobodná umění a vědy a farmacie a zdravotnictví. Jsme známí tím, že poskytujeme malé kurzy, příležitosti k přímému kontaktu s fakultou a zkušenosti z reálného světa prostřednictvím stáží, spolupráce, výzkumu s mentory fakulty, představení a nabídky zapojení komunity. Tyto příležitosti dávají našim studentům znalosti a dovednosti, které potřebují k tomu, aby vynikly po škole - jak v pracovní síle, tak v životě. Studenti Butlera měli po ukončení studia výrazný úspěch, o čemž svědčí 98procentní míra umístění univerzity do šesti měsíců od ukončení studia.

V roce 2021 byl Butler zařazen na číslo 1 Regionální univerzity na Středozápadě podle US News and World Report, č. 1 Nejinovativnější škola, č. 3 pro vysokoškolskou výuku, a získal národní žebříček za první ročník, vrcholovou zkušenost, a studovat příležitosti v zahraničí.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Indianapolis

    Sunset Avenue,4600, 46208, Indianapolis

    Otázky