Keystone logo
California State University, Fresno Bakalář přírodních věd v matematice - možnost statistiky
California State University, Fresno

Bakalář přírodních věd v matematice - možnost statistiky

Fresno, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 16 809 / per year *

Na kampusu

* s dalšími poplatky a životními náklady se celkové roční náklady pohybují kolem 28 584 USD

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Titul z matematiky může otevřít dveře k obrovské škále úžasných kariér. Koneckonců, matematika je nějakým způsobem zapojena do téměř každé práce a je zvláště nezbytná v žádaných oblastech vědy, techniky a inženýrství. Matematické obory mívají dobře vyvinuté dovednosti v logickém myšlení a řešení problémů. Jsou odborníky na analýzu dat a vytváření modelů pro získání smysluplných závěrů. Dokážou identifikovat vzorce a používat kvantitativní data ke konstrukci řešení. Proto jsou druhy zaměstnání, které můžete získat s titulem z matematiky, tak rozmanité. Můžete se věnovat kariéře v oblastech, jako je pojišťovnictví, bankovnictví, vzdělávání, logistika a další.

Matematické dovednosti jsou jasně důležité v mnoha kariérách, zejména ve vědě, technologii a inženýrských profesích. Ale takové dovednosti jsou také prominentní v některých kariérách, které se nemusí zdát jako přirozený konečný bod pro někoho s matematickým titulem. Vývojáři videoher a počítačoví animátoři jsou jen dva příklady méně zřejmých úloh, které ve skutečnosti využívají například kalkul.

Volitelné předměty ve statistice a pravděpodobnosti poskytují základ pro studenty, kteří plánují pracovat jako statistici pro průmysl nebo vládní agentury. Mohou také zvýšit pracovní příležitosti v biologických vědách a oblastech souvisejících se zdravím. Kurzy statistiky (kromě MATH 75 [nebo 75A a B], 76 a 77) jsou nezbytné pro první dvě aktuárské zkoušky nabízené Společností pojistných matematiků.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Bakalář přírodních věd ve statistice - STEM Designated
    • Chicago, Spojené státy americké
  • Bakalář v pojistně-matematických studiích
    • Greenville, Spojené státy americké
  • Bakalář přírodních věd v matematice - obchodní / pojistně-matematická věda koncentrace
    • Hammond, Spojené státy americké