Keystone logo
California State University, Fresno Bakalář přírodních věd v matematice - Pure Math Option
California State University, Fresno

Bakalář přírodních věd v matematice - Pure Math Option

Fresno, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 16 809 / per year *

Na kampusu

* s dalšími poplatky a životními náklady se celkové roční náklady pohybují kolem 28 584 USD

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Titul z matematiky může otevřít dveře k obrovské škále úžasných kariér. Koneckonců, matematika je nějakým způsobem zapojena do téměř každé práce a je zvláště nezbytná v žádaných oblastech vědy, techniky a inženýrství. Matematické obory mívají dobře vyvinuté dovednosti v logickém myšlení a řešení problémů. Jsou odborníky na analýzu dat a vytváření modelů pro získání smysluplných závěrů. Dokážou identifikovat vzorce a používat kvantitativní data ke konstrukci řešení. Proto jsou druhy zaměstnání, které můžete získat s titulem z matematiky, tak rozmanité. Můžete se věnovat kariéře v oblastech, jako je pojišťovnictví, bankovnictví, vzdělávání, logistika a další.

Matematické dovednosti jsou jasně důležité v mnoha kariérách, zejména ve vědě, technologii a inženýrských profesích. Ale takové dovednosti jsou také prominentní v některých kariérách, které se nemusí zdát jako přirozený konečný bod pro někoho s matematickým titulem. Vývojáři videoher a počítačoví animátoři jsou jen dva příklady méně zřejmých úloh, které ve skutečnosti využívají například kalkul.

Volitelné předměty v čisté matematice připravují studenty na výkon postgraduálního studia vedoucího k vyšším titulům a zaměstnání na vysoké nebo univerzitní úrovni nebo na výzkum v průmyslu nebo pro vládní agentury.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Bakalář přírodních věd v matematice - koncentrace v čisté matematice
    • Hammond, Spojené státy americké