Keystone logo
© ©Canadian University Dubai
Canadian University Dubai

Canadian University Dubai

Canadian University Dubai

Úvod

Kanadské vzdělání v srdci Dubaje

Canadian University Dubai (CUD) nabízí vysokoškolské a postgraduální studijní programy založené na předních světových mezinárodních osnovách. CUD se nachází v živé obchodní čtvrti města a dává studentům jedinečnou příležitost získat prvotřídní kanadské vzdělání a zároveň zažít dynamický životní styl Dubaje ve Spojených arabských emirátech.

Brána do života v Kanadě

Každý z našich akademických programů nabízí možnost zahájit vysokoškolské studium v Dubaji a poté převést s kreditem na jednoho z našich kanadských nebo jiných mezinárodních partnerů. Studium na CUD poskytuje studentům bránu k vysokoškolskému vzdělávání, výzkumu a pracovním příležitostem v Kanadě.

Pověst akademické excelence

Spolupracujeme s našimi kanadskými partnerskými institucemi na vývoji učebních osnov světové úrovně a naše mezinárodní fakulta je špičkou ve svém oboru. Poskytujeme širokou škálu vysokoškolských a postgraduálních programů napříč obory v oblasti architektury a interiérového designu; komunikace a média; inženýrství, aplikovaná věda a technologie; Řízení; kreativní průmysly; Environmental Health Sciences; a společenských věd, včetně psychologie a aplikované sociologie.

Přístup k učení založený na praxi

Naše programy informované o průmyslu se zaměřují na kritické dovednosti související s prací, aby absolventi získali náskok v rostoucí znalostní ekonomice SAE. Nabízíme studentům jedinečné příležitosti ke spolupráci s vedoucími fakulty na projektech aplikovaného výzkumu a ke zkoumání inovací a podnikání prostřednictvím našeho studentského podnikatelského inkubátoru.

Vynikající studentská zkušenost

Naše rozmanitá kampusová komunita zastupuje více než 120 různých národností a náš pulsující studentský život zajišťuje, že každý z našich absolventů je vybaven dovednostmi a zkušenostmi globálního občanství potřebnými k tomu, aby vynikal v moderním obchodním světě.

Rychlá fakta

 • Na prvním místě v Dubaji a na 25. místě v arabském regionu (QS Arab Region University Rankings 2022)
 • Celosvětově mezi 2 % (601–650) a 4. místo ve Spojených arabských emirátech (QS World University Rankings 2022)
 • Více než 50 mezinárodních akademických partnerů
 • 40+ akreditovaných programů a soustředění
 • Připojilo se více než 120 studentských národností.
 • Mezinárodní program akreditace/certifikace: CIMA, CFA, ACCA, IAA, PRSA, PRME, ECO Canada a SHRM

Vlastnosti kampusu

  Žebříčky

  • Nejlepší místo na univerzitě v Dubaji (QS World University Rankings 2023)/(THE Impact Rankings 2022)
  • Umístěn v top 541-550 celosvětově a na top 4 ve Spojených arabských emirátech (QS World University Rankings 2023)
  • Celosvětově na 7. místě pro mezinárodní studenty a 8. na mezinárodní fakultě (QS World University Rankings 2023)
  • 18 akreditovaných programů a více než 30 oborů/koncentrací
  • Regionální příslušnost: AArU (Asociace arabských univerzit)
  • Licencováno ministerstvem školství – Spojené arabské emiráty
  • Akreditováno Komisí pro akademickou akreditaci (CAA)
  • Rozmanitá studentská komunita s více než 120 národnostmi
  • Mezinárodní akreditace/certifikace programu: CIMA, CFA, ACCA, IAA, PRSA, PRME, ECO Canada a SHRM

  Institucionální licence a akreditace programu

  Canadian University Dubai má licenci k udělování titulů od Ministerstva školství Spojených arabských emirátů - záležitosti vysokého školství. Všechny naše studijní programy jsou navíc akreditovány Ministerstvem školství – záležitosti vysokého školství prostřednictvím Komise pro akademickou akreditaci.

  Žebříčky

  Mezinárodní

  Canadian University Dubai se umístila mezi nejlepšími 2 % (601-650) na celém světě a mezi nejlepšími 4 ve Spojených arabských emirátech podle žebříčku QS World University Rankings 2022. Systém hodnocení QS (Quacquarelli Symonds) je uznáván mezi nejrespektovanějšími světovými žebříčky univerzit.

  Profesní akreditace a přidružení

  Naše akademické programy jsou navrženy tak, aby připravily studenty na odbornou praxi ve zvoleném oboru. Toto zaměření na dovednosti zaměstnatelnosti přilákalo uznání předních mezinárodních profesních organizací, jak je uvedeno níže. Akreditované programy společnosti Canadian University Dubai byly také uvedeny na International Program Accreditation Portal (IPAP) Ministerstva školství Spojených arabských emirátů.

  IPAP je veřejný portál, který poskytuje informace o strategickém národním KPI, který měří procento národně akreditovaných vysokoškolských programů, které získaly dodatečnou akreditaci od uznávaného mezinárodního orgánu.

  Mezinárodní reklamní asociace

  CUD patří mezi elitní skupinu vzdělávacích institucí po celém světě, které získaly prestižní certifikát o akreditaci od International Advertising Association (IAA). Noví absolventi bakalářského oboru Komunikace – obor reklama získají certifikát o absolvování IAA a širokou škálu příležitostí k profesnímu rozvoji exkluzivně na IAA.

  Public Relations Society of America

  CUD je jednou z malého počtu severoamerických a mezinárodních institucí a první a jediná v regionu MENA, která byla akreditována Public Relations Society of America (PRSA) pro svůj program Bachelor of Arts in Communication – Public Relations.

  Autorizovaný institut manažerských účetních

  Studenti programu BBA v oboru účetnictví a finance mohou získat výjimky z osmi zkoušek, které vedou k profesní kvalifikaci Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) a globálnímu profesnímu označení Chartered Global Management Accountant (CGMA). Ti, kteří se specializují na marketing, e-Business nebo řízení lidských zdrojů, mohou získat pět výjimek, přičemž další výjimky jsou dostupné pro absolventy MBA.

  Chartered Financial Analyst Institute

  CUD je také přidruženou univerzitou k programu Chartered Financial Analyst Institute (CFA) Institute University Affiliation Program. Tato příslušnost naznačuje, že osnovy našeho programu BBA v oboru účetnictví a finance jsou úzce spjaty s praxí správy investic a jsou užitečné pro studenty připravující se na zkoušky programu CFA®.

  Asociace autorizovaných certifikovaných účetních

  Studenti, kteří mezi 1. lednem 2021 a 31. prosincem 2025 absolvují BBA v oboru účetnictví a finance, získají celkem sedm výjimek ve zkušebních dokumentech profesní Asociace certifikovaných účetních (ACCA), konkrétně těch, které se týkají aplikovaných znalostí a aplikovaných znalostí. dovednosti. Zjistěte více zde a prozkoumejte kalkulačku výjimek ACCA pro osvobozené písemné zkoušky ACCA.

  Autodesk

  Studenti zapsaní v bakalářských programech architektury, BSc v architektonických studiích a BSc v oblasti interiérového designu těží z našeho autorizovaného akademického partnera společnosti Autodesk, globálního lídra v technologii navrhování a výroby. Více než čtyři desetiletí Autodesk pracoval na transformaci toho, jak se věci vyrábějí. Jejich řešení v současnosti pokrývají nespočet průmyslových odvětví a umožňují inovátorům kombinovat technologie novými způsoby, uvolnit talenty a odhalit poznatky, které umožní nové.

  Asociace arabských univerzit

  CUD je hrdý na to, že se může připojit k Asociaci arabských univerzit (AArU) jako aktivní člen, který pracuje na podpoře a propojování institucí pro vyšší vzdělávání v arabském světě a také na posílení spolupráce mezi nimi. Tato nevládní organizace v současnosti zahrnuje 280 arabských univerzit, z nichž 12 sídlí ve Spojených arabských emirátech.

  Organizace environmentálních kariér Kanady

  CUD's BSc in Environmental Health Management splňuje mezinárodní standard excelence v environmentální praxi kanadské organizace Environmental Careers Organization (ECO Canada) a je v souladu s rostoucími potřebami trhu práce globální pracovní síly v oblasti životního prostředí. Tato mezinárodní akreditace pro postsekundární environmentální program oceňuje CUD za náš závazek k vysoce kvalitnímu vzdělávání, odpovědnosti a důvěře veřejnosti.

  Zásady pro vzdělávání odpovědného managementu

  CUD je hrdým členem Principles for Responsible Management Education (PRME), celosvětové iniciativy Organizace spojených národů Global Compact na podporu zodpovědného a udržitelného manažerského vzdělávání, které zahrnuje 850 předních obchodních a manažerských škol v 95 zemích.

  Společnost pro řízení lidských zdrojů

  Společnost CUD získala uznání Společností pro řízení lidských zdrojů (SHRM) za sladění našeho BBA v řízení lidských zdrojů s příručkou a šablonami kurikula SHRM pro lidské zdroje (HR) od roku 2020. Celosvětově bylo SHRM oceněno více než 400 programů v přibližně 375 vzdělávacích institucích za jejich soulad s jejími pokyny a šablonami, které definují minimální oblasti obsahu HR, které by měli studovat vysokoškolští a postgraduální studenti HR. Směrnice jsou součástí akademické iniciativy SHRM k definování standardů HR vzdělávání vyučovaných na univerzitních obchodních školách a pomáhají jim vyvíjet studijní programy, které se řídí těmito standardy.

  Mezinárodní asociace univerzit

  Canadian University Dubai (CUD) se připojila k Mezinárodní asociaci univerzit (IAU), čímž dále prokázala naše odhodlání rozšiřovat naši globální síť institucionálních partnerů a usnadňovat naše vzdělávání a rozvoj aplikovaného výzkumu s cílem zlepšit naše akademické a kulturní výměny.

  Místa

  • Dubai

   Dubai, Spojené arabské emiráty

  Otázky