Keystone logo
Cardiff University BSc Psychologie
Cardiff University

BSc Psychologie

Cardiff, Spojené království

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 28 200 / per year *

Na kampusu

* do zámoří | pro domácí rok dva a tři: 9 250 GBP / rok jedna: 9 000 GBP

Úvod

Psychologie je systematické a vědecké studium mysli a chování. Psychologové studují, jak myslíme, cítíme a jednáme, a to jak individuálně, tak jako součást sociální skupiny. Psychologie má široké uplatnění ve zdravotnictví a sociálních službách, v průmyslu a obchodu a ve vzdělávání.

V tomto tříletém programu budete studovat psychologii z vědeckého hlediska s důrazem na její sociální, kognitivní a biologické aspekty. Tento kurz, který je součástí aktivního výzkumného prostředí, rozvine kritické kvantitativní a kvalitativní dovednosti, které vám umožní předvídat a vysvětlit lidské chování.

Tento kurz je akreditován Britskou psychologickou společností a je poskytován našimi nadšenými, výzkumně aktivními lektory z jednoho z předních britských oddělení výzkumu psychologie.

Proč studovat tento kurz

V tomto tříletém programu budete studovat psychologii z vědeckého hlediska s důrazem na její sociální, kognitivní a biologické aspekty. Vyučovat vás budou praktičtí výzkumníci – v mnoha případech přední odborníci ve svých oborech.

Akreditováno Britskou psychologickou společností (BPS)

Tento program splňuje standardy vysoké kvality ve vzdělávání stanovené BPS.

Nejlepších 10

Jsme zařazeni mezi 10 nejlepších psychologů ve Spojeném království (Complete University Guide, 2024).

Příležitost získat profesionální zkušenosti jako součást vašeho studia

Jsme jednou z mála psychologických škol, které nabízejí možnost získat odborné zkušenosti na našem kurzu Psychologie s profesionálním umístěním (BSc).

96% zaměstnanost

96 % našich absolventů je zaměstnáno v dalším studiu nebo 15 měsíců po ukončení kurzu (Průzkum výsledků absolventů, 2021/22).

Mezinárodně uznávaní vědci zapojení do návrhu a realizace kurzu

95 % našeho výzkumu je předních světových nebo mezinárodně vynikajících (Research Excellence Framework, 2021). Budou vás učit výzkumníci, kteří pracují napříč spektrem psychologie, aby se vypořádali s hlavními výzvami, kterým čelí společnost a životní prostředí.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Chat with students

Otázky