Keystone logo
Carl Benz School of Engineering

Carl Benz School of Engineering

Carl Benz School of Engineering

Úvod

Carl Benz School of Engineering je Mechanical Engineering College celosvětově proslulého Karlsruhe Institute of Technology (KIT) a nabízí bakalářský titul v oboru strojírenství vyučovaný v angličtině.

Carl Benz School je nezávislá instituce v rámci Karlsruhe Institute of Technology (KIT) se strukturou podobnou vysoké škole. Studentům z celého světa nabízí možnost studovat bakalářský obor strojírenství výhradně v angličtině nebo jen nahlédnout do studia inženýrství prostřednictvím jedné z letních škol. Po úspěšném absolvování 3letého programu je studentům udělen titul Bachelor of Science (B.Sc.) podle KIT.

Škola Carla Benze jako součást KIT vytváří a předává znalosti pro společnost a životní prostředí. Od základního výzkumu po aplikace, KIT vyniká v širokém spektru disciplín, tj. v přírodních vědách, technických vědách, ekonomii a humanitních a společenských vědách. Snaží se významně přispět ke globálním výzvám lidstva v oblasti energetiky , mobility a informací . Jako Research University in Helmholtz Association je KIT jedinečnou vědeckou a vzdělávací institucí, která se účastní mezinárodních soutěží a zaujímá přední postavení v rámci technologických univerzit po celém světě (viz Žebříčky ). Inovační úsilí KIT staví most mezi důležitými vědeckými poznatky a jejich aplikací ve prospěch společnosti, ekonomické prosperity a zachování našeho přirozeného základu života.

Po dobu studia získávají studenti Carl Benz School privilegium různých doplňků struktury podobné mezinárodní vysoké škole:

 • Studenti mají přístup k zařízením a službám KIT.
 • Studenti navštěvují kompaktní třídy s elitní strukturou, které nabízejí univerzitní lektoři KIT.
 • Studenti dostávají neustálé kariérní poradenství a podporu.
 • Studenti se zapojují do různých společenských aktivit se zaměřením nejen na studium, ale také na budování úzké sítě mezinárodních vrstevníků, přátelství a celoživotních vazeb a také na individuální růst.

Proč studovat na Carl Benz School?

Mezinárodní orientace

CBS je různorodá, otevřená a velmi mezinárodně orientovaná. V kampusu je více než 90 % zahraničních studentů a naši absolventi pocházejí z více než 50 zemí světa.

Silná průmyslová síť

Mnoho absolventů chce vstoupit na německý trh práce. Abychom to usnadnili, vyzýváme naše studenty, aby absolvovali stáže. V rámci specializace Global Production Management se studenti dokonce účastní oborového školícího programu.

Studujte budoucnost inženýrství

B.Sc. se dělí na základní studium v obecném oboru Strojírenství, včetně specializace Automobilové inženýrství, Globální řízení výroby a/nebo Energetické inženýrství.

Studijní a kariérní poradenství

CBS poskytuje studentům podporu týkající se každodenních otázek s individuálním studijním poradenstvím a také s personalizovanou kariérovou službou.

Perfektní lokalita

Karlsruhe se nachází v srdci Evropy a nabízí snadný přístup k horám, jezerům, řekám, lesům, hradům, lyžování a dalším outdoorovým sportům. Do mnoha míst v Evropě, jako je Paříž (2,5 hodiny), Amsterdam (5,5 hodiny), Londýn (6 hodin) nebo Praha (7 hodin), se pohodlně a rychle dostanete vlakem.

Vlastnosti kampusu

Zabezpečené bydlení v areálu

CBS nabízí vše v jednom: Ubytování v areálu a akademici, stejně jako zařízení pro volný čas (tj., hudební místnost), vše najdete pod jednou střechou.

  Místa

  • Karlsruhe

   Schloßplatz,19, 76131, Karlsruhe

  Otázky