Keystone logo
Carleton College BA v divadle a tanci
Carleton College

BA v divadle a tanci

Northfield, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Katedra divadla a tance nabízí kurzy zahrnující hlavní oblasti zájmu v obou oborech. Mezi divadelní nabídky patří herectví, hlas, pohyb, režie, designově-technické a navržené představení, stejně jako kurzy literatury, historie a kritiky. Naším cílem je prozkoumat průnik kritického myšlení a tvůrčí praxe ve všech našich kurzech. Divadlo je neustále se měnícím uměním a my se snažíme vystavit studenty jeho nejnovějším inovacím a kulturním proudům, které je ovlivňují.

Tanec dává studentům příležitost k aktivní účasti ve třech základních oblastech: technika, choreografie a analýza a performance. Nejširším cílem těchto nabídek je zvýšit porozumění tanečnímu umění jako příspěvku ke vzdělání svobodných umění a propojit teorii a praxi prostřednictvím vtěleného učení. Specifičtějšími cíli jsou rozvoj trénovaného, artikulovaného těla; somatický výzkum; zvýšené choreografické dovednosti a výkonnostní dovednosti; a povědomí o tanečních studiích k pochopení současných problémů a umění z globálního hlediska. I když existuje pravidelný obor divadelního umění, pokročilí studenti mohou požádat o taneční křeslo pro speciální obor tanec.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy