Keystone logo
Carleton University Undergraduate

Carleton University Undergraduate

Carleton University Undergraduate

Úvod

Vítejte na Carleton University, kanadské Capital University!

Carleton University, kanadská Capital University, je dynamická a inovativní univerzita se silným závazkem k výuce, výzkumu a učení. Naše akademické programy, komunita kampusu, umístění hlavního města a globální možnosti poskytují nespočet příležitostí k učení jak ve třídě, tak mimo ni.

Carleton University se nachází v Ottawě, hlavním městě G7, které nabízí příležitosti, které jinde nenajdete. Ottawa, známá především jako sídlo kanadské federální vlády, je tím a mnohem více. Je domovem více než 130 ambasád a vysokých komisí z celého světa, stejně jako mnoha národních organizací a muzeí. Velké procento hlavních kanadských lékařských, klinických a biologických výzkumných center se nachází v oblasti Ottawy, stejně jako technologický průmysl složený z více než 1900 společností.

Ottawa je také jedním z nejkrásnějších hlavních měst na světě, s velkým množstvím sousedských parků a klidných zelených ploch, vodních cest, které se vinou městem, a historických a architektonických památek. Nádherný park Gatineau, který nabízí 165 km turistických tras, se nachází v regionu národního hlavního města.

Carleton, který se nachází v krásném kampusu jen pár minut od centra města, si získal pověst jedné z předních univerzit v oblasti mezinárodních vztahů, obchodu, žurnalistiky a špičkových technologií. Široká škála celostátně a mezinárodně uznávaných programů nabízí flexibilitu při výběru stupně, který vyhovuje vašim zájmům.

Nejlepší vzdělávací prostředí spojuje teorii a praxi. Výzkum ukazuje, že zkušenostní učení přispívá k zapojení studentů, hlubšímu učení, lepším akademickým výsledkům a lepším pracovním a životním dovednostem. Ve společnosti Carleton se snažíme poskytnout studentům zkušenosti ze skutečného života, které přivedou třídu do světa a svět do třídy. Klademe důraz na praktický výzkum, zapojení komunity, pracovní zkušenosti a pohlcující učení.

Mnoho našich programů nabízí možnosti spolupráce nebo praxe, které studentům umožňují rozvíjet své dovednosti na pracovišti. Podporujeme také vysokoškolský výzkum, podnikatelské iniciativy a komunitní vzdělávání. Mít placenou zkušenost z „reálného světa“ slouží k doplnění všeho, co se vyučuje ve třídě, a otevírá dveře příležitostí po dokončení vysokoškolského studia.

Carleton má dlouhou historii přitahování zahraničních studentů do našeho příjemného a inkluzivního kampusu. Dnes má univerzita přibližně 4 500 zahraničních studentů ze 150 zemí, což vytváří různorodou a podporující akademickou komunitu. Jsme odhodláni dávat zpět prostřednictvím vzdělávání a zároveň usilovat o příspěvky k obecnému dobru. Tyto základní hodnoty jsou jádrem zaměření univerzity na výzkum, komunitní partnerství a dokonalost výuky.

Statistika

S více než 100 obory a specializace z čeho vybírat, Carleton nabízí 22 vysokoškolské studijní programy napříč fakultami umění a společenských věd, Podnikání, Inženýrství a design, Věda a veřejné záležitosti. Více než 30 000 studentů si užije naše malé a interaktivní kurzy, nejmodernější výzkumná, laboratorní a atletická zařízení.

  English Language Requirements

  Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

  Místa

  • Ottawa

   315 Robertson Hall 1125 Colonel By Drive, K1S 5B6, Ottawa

   Otázky