Keystone logo
Carroll University Bakalář v oboru hudebního divadla
Carroll University

Bakalář v oboru hudebního divadla

Waukesha, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 36 400 / per year *

Na kampusu

* mohou být účtovány další poplatky

Úvod

Hudební divadlo je nejrychleji se rozvíjejícím oborem divadelního umění v Carroll. Tento nový obor poskytne hercům výcvik potřebný k tomu, aby se stali úspěšnými „trojitými hrozbami“, kteří vykazují výjimečné schopnosti v oblasti herectví, zpěvu a tance.

V rámci tohoto interdisciplinárního oboru budete spolupracovat s naší zkušenou fakultou hudby, tance a divadla, abyste zdokonalili svůj pěvecký, taneční a herecký talent. Naučíte se uplatňovat vokální a fyzické techniky při každém svém vystoupení, zpívat svobodným a autentickým hlasem, tančit v různých hudebních divadelních stylech, rozvíjet důležité hudební dovednosti a porozumět historii divadla i tance. Pomůžeme vám také rozvíjet houževnatost, disciplínu a dovednosti sebepropagace, které jsou nezbytné pro úspěch v této konkurenční oblasti.

Kromě toho lze tento obor se 48 kredity snadno spárovat s jinou hlavní oblastí studia nebo s více vedlejšími předměty, jako je Arts Management a/nebo Film a televize.

Administrace programu

Hudební divadlo Major bude umístěno v rámci programu Theatre Arts, který spravuje James Zager. Ročně bude do programu přijato 5-8 studentů; pro přijetí je nutný konkurz.

Počáteční konkurz

Studenti budou přicházet do kampusu nebo předkládat videokonkurzy každé jaro. Studenti zazpívají 16-24 taktů písně současného hudebního divadla, předvedou krátkou choreografickou sekvenci a 1 minutový současný monolog.

Recenze druhého a třetího ročníku/Triple Threat Live Participation

Studenti se zúčastní hodnocení 2. a 3. ročníku, ve kterých se zúčastní Triple Threat Live – 3týdenního dubnového workshopu, který vyvrcholí veřejným a interně/externě řízeným provedením 16–24 taktů písně současného hudebního divadla studované zpěvem. lekce, krátká choreografická sekvence a 1 minutový současný monolog. Aby studenti mohli pokračovat v programu, musí ve druhém roce dosáhnout v průměru alespoň 3.

Přehlídka seniorů

Studenti vystoupí v březnu posledního ročníku v Senior Showcase, která bude zahrnovat Scénické studie, dva kontrastní 1minutové monology, jedno sólové pěvecké vystoupení, jedno kytarové/klavírní vystoupení a jedno skupinové taneční/pěvecké číslo.

Seriál Letní repertoár

Získejte kurzový kredit a získejte zkušenosti z reálného světa v 6-8 týdenním „letním skladu“ pro získání kurzového kreditu, zatímco budete rozvíjet dovednosti, které budete potřebovat k udržení úspěšné kariéry v divadelním a uměleckém managementu.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

O Škole

Otázky