Keystone logo
© Católica-Lisbon
Católica Lisbon School of Business and Economics

Católica Lisbon School of Business and Economics

Católica Lisbon School of Business and Economics

Úvod

Católica-Lisbon v jediném okamžiku pověst, která vás předchází, jednomyslně ověřená v mezinárodních žebříčcích: (finanční časy) a akreditace (trojkoruna) Reputace Católica-Lisbon pro excelenci ve výuce a výzkumu bude mít pozitivní dopad na vaši kariéru a připraví vás na to čelit rychle se měnícímu trhu. Naše čísla jsou solidní věděli jste, že více než 96 % našich absolventů je zaměstnáno do šesti měsíců od ukončení studia? Téměř polovina z nich na mezinárodních pozicích? Católica-Lisbon má jednu z nejvyšších mír umístění mezi evropskými obchodními školami.

Globálně propojeni v kampusu Católica-Lisabon vás obklopí rušné mezinárodní prostředí s více než 60 národnostmi. Více než 110 partnerství s univerzitami vám také nabídne možnost pracovat v některých z nejnáročnějších světových finančních center, včetně Londýna, New Yorku a Madridu. Škola lidské velikosti v Católica-Lisabon budete jako doma, protože budete součástí skutečné komunity studentů, kterým budete říkat rodina a přístupní profesoři, kteří vás budou znát jménem. Relevantnost v reálném světě Jedinečné magisterské programy Católica-Lisbon vás zdokonalí: vidět větší obrázek spojte se s inovativními společnostmi, které vedou praktické projekty a úkoly, efektivně převeďte své obchodní myšlení do praxe. Católica-Lisbon, centrálně umístěný v srdci Lisabonu, vám poskytne zážitek z pulzujícího podnikatelského ekosystému. Náš kampus je jen pár minut od módních čtvrtí, nákupních míst, kin, muzeí a pláží. Proč bych měl pokračovat v magisterském studiu na Católica-Lisabon? Chcete-li získat dovednosti a znalosti, které potřebujete k postupu ve své kariéře. Změnit budoucnost. Vaše i těch kolem vás. Stát se budoucím vůdcem a lepší lidskou bytostí. Nabízíme magisterské programy v oblasti managementu, ekonomiky, financí a obchodní analýzy. Católica-Lisbon vám poskytne pevný základ v principech a praxi managementu, financí, ekonomiky a obchodní analýzy.

Kdo jsme

Vítejte na Católica Lisbon School of Business & Economics, evropské top 30 Business School a portugalské referenční škole v oblasti manažerského výzkumu a výuky.

Této pozice jsme dosáhli spojením mezinárodních studentů a fakult světové třídy, silných a různorodých akademických programů v top 30 na světě, inovativních vzdělávacích iniciativ, jedinečných partnerství s prestižními mezinárodními školami a úzkým vztahem s obchodním světem a vzděláváním vedoucích pracovníků. nabídka v top 50 na světě.

V Catolica-Lisabon jsme oddáni kvalitě a dopadu ve všem, co děláme. Vytváříme originální výzkum světové úrovně a využíváme jej k tomu, abychom měli silný dopad na společnost tím, že poskytujeme praktické rady manažerům a osobám s rozhodovací pravomocí. Toto intelektuální vedení je základem pro formování vynikajících profesionálů a pro vytvoření diferencujícího vzdělávacího prostředí, schopného reagovat na vzdělávací potřeby, které vznikají během profesní kariéry našich studentů. Jsme hrdí na kvalitu našich studentů: od jejich silných intelektuálních schopností až po jejich neustálou iniciativu a podnikatelského ducha. Inspiruje nás také úspěch našich absolventů, kteří zastávají vedoucí pozice v některých z nejprestižnějších a nejdynamičtějších národních a mezinárodních společností.

Naše úspěchy také vyplývají z naší silné a soudržné akademické komunity, která se řídí přísností, etikou a integritou, které vždy odlišovaly naši výuku a výzkum. Jsme hrdí na to, že jsme Catolica-Lisabon!

K čemu jsme zde – Naše poslání

Prostřednictvím hlubokých a poutavých vzdělávacích zkušeností a silného zaměření na inovace a vytváření znalostí zaměřených na člověka vzděláváme a posilujeme vedoucí pracovníky, kteří se odlišují pozitivním vlivem na podnikání a společnost.

Kde chceme být – Naše vize

Komunita zaměřená na tento účel, která vytváří přísné znalosti v oblasti obchodu a ekonomiky a vychovává talenty, které mění svět.

Do roku 2030 má CATÓLICA-LISBON za cíl stát se prvotřídní evropskou obchodní školou, známou pro svou akademickou excelenci, se silným odhodláním poskytovat špičkové znalosti, centrum pro výjimečné talenty a silný společenský dopad.

Co zastáváme – naše hodnoty

Naše hodnoty jsou náš HLAS do světa – inspirace a základ naší práce a způsob, jakým se vyjadřujeme, abychom přispívali společnosti.

Ctnost

Jednáme bezúhonně, s kolektivním zájmem vždy v naší mysli a zastáváme humanistický pohled inspirovaný křesťanskými hodnotami.

Otevřená mysl

Ceníme si nezávislosti jako školy, autonomie naší fakulty, podporujeme kulturu kritického myšlení a využíváme zvídavost jako průvodce procesem vytváření znalostí.

Inovace

Jsme ambiciózní v dopadu, kterého chceme dosáhnout, a jsme průkopníky v čele změny v našem oboru.

Společenství

Podporujeme spolupráci a vzájemnou podporu, abychom lépe sloužili společnosti, a zároveň věnujeme personalizovanou pozornost našim členům, abychom podporovali jejich pohodu a budovali celoživotní komunitu.

Dokonalost

Rozvíjíme kulturu kvality, uznáváme zásluhy a dáváme příležitost každému vyniknout.

Celosvětová akreditace Triple Crown

Católica-Lisbon byla první portugalskou školou, která patřila mezi elitní skupinu škol, které měly kýžený status Triple Crown.

Pouze 1 % obchodních škol po celém světě je akreditováno třemi nejprestižnějšími akreditačními agenturami pro manažerské vzdělávání:

 • Asociace na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB)
 • Evropská nadace pro rozvoj řízení (EFMD)
 • Asociace pro MBA (AMBA)

Tyto tři akreditace potvrzují, že programy Católica-Lisabon mají nejvyšší kvalitu a jsou v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními standardy.

Status Triple Crown také zvyšuje schopnost Católica-Lisabon přilákat a udržet si některé z nejchytřejších mozků a nejžádanějších globálních partnerů a zajišťuje, že hraje relevantní roli při definování mezinárodní korporátní agendy.

Vlastnosti kampusu

V našem kampusu upřednostňujeme lidi, nápady a příležitosti k růstu.

Chceme, abyste si u nás odnesli nezapomenutelné zážitky a vzali si s sebou některé z nejdůležitějších učení, nejvyšších úspěchů a nezapomenutelných okamžiků, které si navždy uložíte do svého životního alba.

Užijte si svůj pobyt a profitujte z multikulturního prostředí v jednom z nejmódnějších měst v Evropě – Lisabonu.

Naše obchodní škola sdílí lisabonský kampus Universidade Católica Portuguesa s dalšími školami v oblastech humanitních věd, práva, teologie, kanonického práva, politických studií, religionistiky a zdravotnických věd. I když v různých budovách existuje mnoho společných prostor, které slouží celé komunitě.

Kampus Palma de Cima se rozprostírá na ploše téměř 40 000 m2 plus samostatná plocha (přes ulici) cca 12 000 m2, kam v blízké budoucnosti rozšíříme budovu Business School.

Campus se nachází na křižovatce Av. dos Combatentes a Palma de Cima (nadjezd protínající silnici severojižní osy).

V tomto kampusu je pět budov (Católica-Lisabon je budova V), s několika zařízeními přístupnými studentům, zaměstnancům a návštěvníkům Católica-Lisabon.

  Žebříčky

  Finanční Times

  Tyto prestižní hodnocení představují mezinárodní uznání akademické excelence našich programů, které zajišťují, že splňují nejnáročnější mezinárodní standardy.

  Católica-Lisbon byla první portugalskou školou, která byla zařazena mezi nejlepší evropské obchodní školy podle Financial Times.

  Católica-Lisbon se od roku 2008 pravidelně umisťuje na Top Business Schools v Portugalsku podle Financial Times a v nejnovějším evropském žebříčku se umístila na 29. místě.

  Tento žebříček FT European Business School Ranking, založený na kombinovaném výkonu škol v pěti nejdůležitějších žebříčcích FT (MBA, Executive MBA, Masters in Management, Open Executive Education programy a Custom Executive Education programy), je hodnocením globálního kvalitu školy.

  • #27 Obchodní škola v Evropě
  • #17 Master in Finance po celém světě
  • #28 Master in Management po celém světě
  • #44 Executive Open Education po celém světě
  • #19 Zakázkové vzdělávání vedoucích pracovníků v Evropě
  • #40 nejlepších v Evropě - Lisabon MBA

  Akreditace

  Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

  Místa

  • Palma de Cima

   Palma De Cima, Lisboa, 1649-023, Palma de Cima

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky