Keystone logo
Centre College

Centre College

Centre College

Úvod

Centre College nabízí více než 50 velkých společností, nezletilých, předprofesionálních a duálních programů a absolventských partnerství. Po konzultaci se svým poradcem si můžete navrhnout vlastní obor. Skrz historii, Center zůstal vytrvalý ve svém poslání poskytovat vynikající vzdělání v tradici svobodných umění.

Centre College a její lidé měli v minulosti na co být hrdí a vděčni: vynikající vůdci, kteří prokázali důslednou preferenci kvality před kvantitou, generace oddaných učitelů a studentů a mimořádně úspěšný soubor absolventů. Ale stejně důležitý mezi těmito vlastnostmi je pocit spojení s minulostí, který dává současnému smyslu a dává inspiraci pro pokračování této tradice v budoucnosti.

Studenti Centre College budou studovat v zahraničí, budou mít stáž nebo výzkumnou příležitost a absolvují čtyři roky. Stáže i výzkumné zkušenosti vyzývají studenty, aby překročili rámec poznávání svého zvoleného akademického oboru tím, že budou „dělat“ disciplínu, kterou studují ve třídě. Podporujeme náš slib hluboce poutavého a intenzivně osobního vzdělávání se zárukou. Pokud splňujete pravidelná akademická a společenská očekávání, dokončíte všechny tři části závazku střediska, nebo vysoká škola poskytne až další rok studia bez výuky.

Centre College je akreditována Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges pro udělení titulu Bachelor of Arts a Bachelor of Science.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Danville

    West Walnut Street,600, 40422, Danville

    Otázky