Keystone logo
Centre College Ekonomie a finance, bakalář
Centre College

Ekonomie a finance, bakalář

Danville, Spojené státy americké

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Program Ekonomie a finance v Centru integruje široké ekonomické zázemí se základy financí. program nabízí obor (ale ne menší) v rámci pedagogické filozofie svobodných umění.

Učební plán ekonomie má čtyři cíle: kompetence v základech ekonomické teorie; schopnost kvantitativních a komunikačních nástrojů pro ekonomickou analýzu a prezentaci; znalost ekonomických procesů, politik a institucí; a seznámení s kritickými pohledy na ekonomickou teorii i instituce. V tomto rámci mohou studenti sestavovat kurzy ke zvýraznění koncentrací mezinárodní ekonomie, financí a analýz politik a připravit se na postgraduální programy mimo jiné v oblasti obchodu, práva, veřejné politiky a ekonomiky.

Program podporuje velké společnosti, aby zvážily práci v kurzu nebo nezletilé v matematice, informatice, společenských vědách, moderních cizích jazycích, historii a filozofii. Důrazně doporučujeme, aby se studenti, kteří se zajímají o mezinárodní ekonomii, zúčastnili mimoškolního programu Centre College

Zvláštní příležitosti

Kromě osnov se budete moci účastnit několika doplňkových programů určených k rozšíření vašeho pohledu na finanční svět kolem vás. Centrum přináší podnikatele a akademické pracovníky z celého světa, aby studentům poskytli přehled o národních a mezinárodních politických a ekonomických procesech. Centrum také umožňuje studovat politické a ekonomické systémy z první ruky v Číně, Anglii, Francii nebo Mexiku.

Studenti centra úzce spolupracují na samostatném studiu se členy fakulty, kteří mají akademické zkušenosti a zkušenosti z oblasti podnikání, malých podniků a poradenství.

Další příležitosti pro pracovní zkušenosti jsou k dispozici prostřednictvím programu stáží střediska.

Centrum je vybraná skupina škol s kapitolou Omicron Delta Epsilon, mezinárodní čestné společnosti v ekonomii.

Stáže

Stáž může poskytnout cenné zkušenosti, které jsou nezbytné pro konkurenceschopnou pracovní sílu. Možnosti sahají od pojišťovacích společností a investičních firem až po komerční banky a obchodní komoru okresu Danville-Boyle.

Kariéra

Členové fakulty se zavázali, že vám pomohou vyvinout perspektivu, která podporuje životní snahy o rozhodování, nikoli o rozhodování. Široká příprava střediska poskytuje kariérní možnosti v mnoha oblastech, včetně bankovnictví, práva, obchodu, poradenství a neziskových organizací.

Učební osnovy poskytují pevný základ pro pokročilé studium, zejména pro tituly v oblasti obchodu, práva, ekonomiky a veřejné politiky. Některé z absolventských a odborných škol navštěvovaných čerstvými absolventy zahrnují Georgetown, Indiana, Johns Hopkins, London School of Economics, Maryland, Severní Karolína, Princeton, Vanderbilt, Virginie, Wake Forest a Wisconsin.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Bakalář v oboru ekonomie, politika a etika
  • Bolzano, Itálie
 • Bakalář přírodních věd v oblasti politiky sociálního a hospodářského rozvoje
  • Chicago, Spojené státy americké
 • Dvojitý titul v oboru Business Administration + bakalářský titul v globálním řízení, ekonomice a právním řádu
  • Barcelona, Španělsko
  • Madrid, Španělsko