Keystone logo
Centro Universitário Assunção (UNIFAI) Bakalář účetních věd
Centro Universitário Assunção (UNIFAI)

Bakalář účetních věd

São Paulo, Brazílie

8 Semesters

Portugalština

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

BRL 791 / per month *

Na kampusu

* rok 2016

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Účetní vědy - bakalářský titul

Je to oblast, která se stará o účetnictví společnosti prostřednictvím evidence a kontroly výnosů, nákladů a zisků. Profesionál plánuje, koordinuje a řídí obchodní záznamy (nákupy, prodeje, investice a investice), což umožňuje přesný přehled o majetku společnosti. Interpretuje ekonomické události a poskytuje informace ředitelům společnosti, aby mohli rozhodovat o směřování podnikání, nasměruje je k bodům pozornosti, jako je nadprůměrný objem nákladů. Eviduje skutečnosti a správní úkony a odpovídá za placení daní. Může také pomoci při sestavování investičních strategií. Audit a účetní expertizy jsou některé z výhradních činností tohoto profesionála. Pro práci účetního je nutná registrace u Regionální účetní rady a od roku 2010 je povinná zkouška dostatečnosti k získání profesní registrace.

Profil

Organizace, disciplína, plánování, zvládnutí kalkulací a statistiky, dobrá znalost financí a účetnictví, podnikavost, kreativita, flexibilita, vůdčí schopnosti a chuť pro týmovou práci.

Co dělá účetní profesionál?

  • Audit – Provádí audit účetnictví společnosti, kontroluje záznamy v účetních knihách a rozvahové údaje.
  • Environmentální účetnictví - Kontroluje a plánuje výdaje související s životním prostředím za účelem vyhodnocení environmentální výkonnosti společnosti.
  • Manažerské účetnictví – registruje a analyzuje finanční a majetkové operace, doprovázející všechny transakce organizace.
  • Kontrola a odbornost – Koordinuje fiskální a finanční operace veřejných a soukromých společností.
  • Výuka - Vede kurzy technických kurzů a může poskytnout školení zaměstnancům společnosti v oblasti účetnictví. Pro praxi učitelství na vysoké škole je vyžadován postgraduální titul.

Proč studovat účetnictví na UNIFAI?

Kurz účetnictví UNIFAI vyniká svou tradicí a je jedním z nejtradičnějších v portfoliu instituce s více než čtyřmi desetiletími. Umožňuje studentovi čelit výzvám způsobeným rychlými změnami ve společnosti, na trhu práce a v podmínkách odborné praxe prostřednictvím solidní technické přípravy, založené na etických a humanistických hodnotách. Poskytuje všechny prvky pro absolventy k získání profilu manažerského účetního, schopného provádět strategické, finanční a daňové plánování, působí jako integrátor informačního systému organizací.

O kurzu

Minimální délka: 8 semestrů (4 roky)

Měsíční poplatek: 791,00 BRL*

* Hodnota platná pro rok 2016.

směny: noční

O Škole

Otázky

Podobné kurzy