Keystone logo
Centro Universitário Assunção (UNIFAI) Bakalářský titul v oboru obchodní administrativa
Centro Universitário Assunção (UNIFAI)

Bakalářský titul v oboru obchodní administrativa

São Paulo, Brazílie

8 Semesters

Portugalština

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

BRL 791 / per month *

Na kampusu

* Rok 2016.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Administrativa - bakalářský titul

Kurz Administrativa školí profesionály potřebné prakticky ve všech odděleních soukromé nebo veřejné organizace, odpovědné za plánování strategií a řízení lidských, materiálních, finančních a marketingových zdrojů. Tento profesionál řídí vztahy mezi společností a zaměstnanci, účastní se procesů náboru, přijímání a propouštění zaměstnanců a ve vztahu k odborům kategorie. Načrtněte kariérní plány a benefitní a motivační programy. Koordinuje materiálové zdroje společnosti, kontroluje nákup a skladování surovin a finálních výrobků. Ve finančním sektoru se stará o rozpočty a cash flow. Zabývá se také reklamou a marketingem, podporou prodeje produktů a/nebo služeb.*

„Profesionální činnost správce jako profese, ať už svobodné nebo ne, zahrnuje: vypracovávání stanovisek, zpráv, plánů, projektů, arbitráží a zpráv, ve kterých je vyžadována aplikace znalostí souvisejících s technikami organizace; výzkum, studie , analýzy, interpretace, plánování, realizace, koordinace a kontrola práce v oborech veřejné správy.“ (článek 3 vyhlášky 61.934/67, která upravuje povolání).

Profil správce

Organizace, disciplína, plánování, zvládnutí kalkulace a statistiky, podnikavost, kreativita, flexibilita, vůdčí schopnosti a chuť pro týmovou práci, dobrá znalost financí a účetnictví.

Proč dělat administrativu v UNIFAI

Kurz UNIFAI Business Administration právě získal čtyřhvězdičkové hodnocení ve Studentské příručce pro rok 2015. Jeho kurikulární struktura privileguje rozsáhlé znalosti v oblasti financí a účetnictví a nyní zahrnuje nové disciplíny: Zahraniční obchod, Environmentální udržitelnost, Strategický informační management, Vyjednávání a Obchodní hry. Rozšiřuje tak studentovi možnost integrovat teorii a praxi, zažít v praxi pojmy třídy. S cílem propagovat akce, které pomáhají vstoupit na trh práce, podporovat podnikání a umožnit kontakt se společnostmi v regionu, nabízí UNIFAI studentům navíc programy jako Junior Company (JuniorFAI) a SEBRAE Challenge, organizace TCC Completion of Course). na akce, administrativní konference a semináře. Prostřednictvím partnerství poskytuje studentům technické návštěvy společností jako Volkswagen, Natura, Honda a BM&FBovespa a účast na komunitních sociálních projektech prostřednictvím programu UNIFAI+Social.

O kurzu

Minimální délka: 8 semestrů

Měsíční poplatek: 791,00 BRL*

* Hodnota platná pro rok 2016.

Směny: ranní a noční

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Bakalář obchodu a správy (Specializace: Obchod, finance, správa a řízení)
  • Wrocław, Polsko
 • Titul v administrativě
  • São Paulo, Brazílie
  • Rio de Janeiro, Brazílie
  • + 1 více
 • Bakalář a magister správních věd ve správních vědách, udržitelný rozvoj měst
  • Tampere, Finsko