Keystone logo
Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

Úvod

Celso Lisboa se narodil ve městě Rio de Janeiro na počátku 20. století. Syn učitelů, začal svůj život se věnoval politice jako radní a státní zákonodárce v roce 1950. V té době, on developerské projekty hospodářského a sociálního významu a z vlastního podnětu, která byla založena a udržována Recovery Center Bela Vista a sociální péče práce pro děti a mladistvé. Snížit sociální nerovnosti díky kvalitnímu vzdělávání byl sen, svůj sen.

V roce 1964 opustil politickou činnost založit College Atheneu Brazílie, zaměřený na střední a vysoké školy. Pokračuje ve svém snu, vytvořený v roce 1971, University Society Celso Lisboa. Upevnit její úspěch v roce 1998, instituce dobýt pozici University Center, které nabízejí kromě kurzů v oblasti řízení, promoce na zdraví a životní prostředí.

Celso Lisboa je nejlepší univerzitní centrum pro zdraví a wellness v Rio de Janeiru. S 45 let své existence se ústav trénoval více než 20.000 studentů ve svých vysokoškolských kursů. K dispozici je 14 tisíc metrů čtverečních infrastruktury na jediném areálu v srdci severní zóny, v přední části Sampaio stanice autostráda:

80 učeben rozdělen do 5 bloků 18 laboratoře pro praktickou výuku 4 počítačové učebny 3 sály multi-sportovní tělocvičně akademie knihovna

Místa

  • Rio de Janeiro

    Rua 24 de Maio, 797 Engenho Novo – Rio de Janeiro CEP: 20950-092, , Rio de Janeiro

    Otázky