Keystone logo
Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Úvod

Čas máte ve škole bude součástí jeho historie: hodně přátel; zkušeností; nové cesty a profesního rozvoje, které mají být postaveny.

Newton je ctí podílet se na této fázi svého života a vždy bude mít prospěch pro jejich osobní a profesní úspěch.

Navštivte naše jednotky, podporovat výměnu mezi kampusu, vyměňovat si nápady, pracovna, bavit, užít co nejvíce. Naše schopnost, osazenstva a struktura jsou tady, aby zajistily, že tato doba je nejziskovější je to možné.

Vaše budoucnost: to je to, co Newton myslí ostatní. Takže když se rozhodnete postavit svůj příběh s námi, víme, že vaším cílem je spokojenost s prací. Chcete-li dosáhnout vrcholu svého potenciálu, spojit tradice a modernity v té nejlepší struktury. Nabízíme široký sortiment tradičních vysokoškolák, technologické a vzdálenost a absolventa. Akademické úrovni je vysoce kvalitní s 80% fakulty se skládá z učitelů a lékařů, moderní laboratoře, center a center praxe v různých oblastech poznání a vědecko-výzkumné a nástavbové studium. Kromě uznávané kvality výuky a zaměřením na praxi, Newton neustále investuje do vztahu s trhem, kterou se stanoví důležité partnerství s cílem poskytovat svým studentům s nejlepšími vyhlídkami a příležitosti kariéry.

Místa

  • Belo Horizonte

    R. Mal. Foch, 15 - Grajaú, Belo Horizonte - MG, 30431-189, , Belo Horizonte

    Otázky