Keystone logo
Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Úvod

UNISAL je akademická komunita učitelů, studentů a administrativních pracovníků, což podporuje pečlivě, kritické a účelný rozvoj lidské osoby a kulturního dědictví společnosti prostřednictvím výzkumu, výuky, vyšší a celoživotní vzdělávání a různé služby nabízené místním komunitám.

Christian inspirace, katolický charakter a salesiánský totožnost UNISAL předpokládat pohled na svět a lidskou bytost zakořeněné a v souladu s evangeliem a odůvodněné pedagogiky na hodnotách preventivního systému žil Don Bosco.

Z toho vyplývá, zejména závazek k jednotě a společenství s církví; rozhodující volba pro mladé lidi; akademická obec s jasnou salesiánskou identitou; křesťan a salesiánský orientované kulturní projekt a výchovnou a pastorační přístup.

Integrace znalostí, dialog mezi vírou a rozumem, neustálé hledání pravdy, školení etiky, v duchu svobody v lásce, vzájemné úcty a podpory lidských práv charakterizovat a oživit UNISAL jako centrum poznání, že dává Chuťové pro studium a výzkum a podporuje získání pravé moudrosti života.

Místa

  • São Paulo

    Unidades em Americana, Campinas, Lorena e São Paulo, , São Paulo

    Otázky