Keystone logo
© Eva Dang
Chartered Institute Of Management Accountants

Chartered Institute Of Management Accountants

Chartered Institute Of Management Accountants

Úvod

Chartered Institute Of Management Accountants ® (CIMA), založený v roce 1919, je předním a největším světovým profesionálním orgánem manažerských účetních.

CIMA pomáhá jednotlivcům a podnikům uspět využitím plné síly manažerského účetnictví - nejen účtování o rozvaze, ale také účtování o podnikání.

Společně s Americkým institutem certifikovaných účetních znalců (AICPA) jsme v roce 2012 založili označení Chartered Global Management Accountant (CGMA), jehož cílem je poskytnout členům novou úroveň zdrojů a uznání.

Osnovy CIMA vycházejí z jedinečných CGMA globálních principů účetního managementu © a kompetenčního rámce CGMA, které umožňují jednotlivcům se schopnostmi na vysoké úrovni pomáhat jim dosáhnout udržitelného úspěchu v podnikání i financích.

Poskytujeme služby dalšího profesního rozvoje, financujeme akademický výzkum, rozvíjíme vedení myšlení, sledujeme profesní standardy, udržujeme etický kodex pro členy a spolupracujeme s externími poskytovateli výuky a hodnotícími službami, abychom poskytli nejlepší studijní a zkušební zkušenosti.

V roce 2017 vytvořili členové CIMA a AICPA Asociaci mezinárodních certifikovaných profesionálních účetních, aby sjednotili a posílili celosvětově účetní profese. Sdružení, které představuje vlivnou síť více než 650 000 členů a studentů v oboru managementu a veřejného účetnictví, připravuje účetní na dnešní výzvy a příležitosti zítřka.

Abyste mohli pracovat jako účetní v oblasti managementu, potřebujete příslušnou odbornou kvalifikaci. Existuje několik poskytovatelů kvalifikací, ale CIMA je světový lídr v oblasti školení účetnictví pro správu. Naše kvalifikace jsou aktuální, inovativní a vedou ke statusu Chartered Global Management Accountant (CGMA), jediného globálně uznávaného označení pro manažerské účetní.

Kdokoli může studovat na CIMA a stát se CGMA. Jak začnete, závisí na vaší stávající kvalifikaci.

Místa

  • London

    The Helicon One South Place London, EC2M 2RB, London

    Otázky