Keystone logo
© Eva Dang
Chesterfield College

Chesterfield College

Chesterfield College

Úvod

Chesterfield College Group je předním poskytovatelem dalšího vzdělávání, vysokoškolského vzdělávání, učňovského vzdělávání a odborného výcviku s národní pověstí kvality našich služeb a vysokých standardů zákaznického servisu a podpory, kterou nabízíme.

Chesterfield College se nachází v blízkosti centra města Chesterfield a láká studenty z celého South Yorkshire a Derbyshire. Vysoká škola je v samém srdci komunity, které slouží, a poskytuje řadu kurzů, jejichž cílem je nabídnout cestu do vzdělávání a odborné přípravy pro všechny bez ohledu na to, na jaké úrovni pracují. Vysoká škola úzce spolupracuje s místními zaměstnavateli a zkoumá informace o marketingu práce a průmyslové projekce, aby zajistila, že nabídka osnov odráží potřeby této oblasti.

Tím je zajištěno, že se naši studenti zapisují na kurz, který má jasné Pathways k dalšímu studiu a / nebo pracovním příležitostem, jakmile nás opustí. Learning Unlimited je zaměstnanecké rameno organizace s kancelářemi a školicími centry na klíčových strategických místech po celé zemi.

V současné době má Learning Unlimited týmy se sídlem v Chesterfieldu, Nottinghamu, Derby, Birminghamu a Manchesteru, které spolupracují s více než 1300 různými zaměstnavateli od živnostníků a malých a středních podniků až po národní společnosti a globální značky. V posledních dvou letech jsme poskytli učňovskou přípravu a další pracovní školení pro Nestle, Bombardier, poštu, Royal Mail, NHS, Balfour Beatty, Tarmac a Derbyshire County County Council. Learning Unlimited je jedním z největších poskytovatelů učňovského vzdělávání v zemi a v současné době poskytuje 66 různých standardů a rámců v celé řadě průmyslových odvětví.

Cert Unlimited, který byl spuštěn v roce 2020 a sídlí v Manchesteru, je také součástí Chesterfield College Group a poskytuje poutavé, vysoce kvalitní a spolehlivé online učení. Společnost Cert Unlimited, navržená tak, aby splňovala požadavky zaměstnavatelů i aspiračních jednotlivců, si klade za cíl být jedním z předních britských poskytovatelů inovativních online vzdělávacích řešení.

Celkově má skupina Chesterfield College Group přes 7400 studentů a učňů zapsaných na kurz ve třídě nebo na školení založené na práci. Naše míry úspěšnosti jsou 1% nad celostátním průměrem u 16-18letých a 3,1% nad celostátním průměrem u matematiky a angličtiny. Míra úspěchu v učení je o 19,7% vyšší než národní měřítko pro studenty Learning Unlimited Derby. 99% všech studentů ve třídě a 97% všech studentů pracujících postupuje do pozitivního cíle, když od nás odchází (placené zaměstnání nebo další studium).

V roce 2019 jsme se v rámci každoročního NICDEXu umístili společně na pátém místě v zemi, a to na základě spokojenosti studentů, spokojenosti zaměstnavatelů, údajů o cílech a růstu učňovské přípravy.

Chcete-li získat podrobné informace o našem výkonu, můžete navštívit webové stránky Agentury pro vzdělávání a dovednosti a zkontrolovat všechny výkonnostní tabulky ESFA.

Místa

  • Chesterfield

    Infirmary Road, S41 7NG, Chesterfield

    Otázky