We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Christian University of Panama (Universidad Cristiana de Panama (UCP))

Christian University of Panama (Universidad Cristiana de Panama (UCP))

Christian University of Panama (Universidad Cristiana de Panama (UCP))

Úvod

V roce 2001 nám náš Všemohoucí Bůh požehnal vizí vytvoření Instituce vysokoškolského vzdělávání, která by poskytovala potřeby odborného školení v západním sektoru provincie Panama, konkrétně v městečku Vista Alegre, okres Arraiján, provincie Panama. S podporou majestátního pracovního týmu a odborníků s vynikajícími zkušenostmi ve výuce je dokument, který formalizuje zájem o vytvoření univerzity, předložen ministerstvu školství v souladu s platnými předpisy pro zřizování vysokých škol v země.

V roce 2003 výkonná pobočka schválila výkonnou vyhlášku č. 42 ze dne 22. července 2003, která uděluje „UNIVERSIDAD CRISTIANA DE PANAMÁ, SPECIALIZED IN ADMINISTRATIVE AND TECHNOLOGICAL SCIENCES“, právní samostatnost jejího fungování, vlastní dědictví a právo na její správu , stejně jako fakulta organizovat své studijní plány, programy a akademické služby. Ve stejném roce byly schváleny první tři kariéry nabízené univerzitou: bakalářský titul v oboru účetnictví, bakalářský titul v marketingu a bakalářský titul v oboru správy systémů lidských zdrojů.

Posláním naší univerzity je „Přispívat k vysoce kvalitnímu odbornému vzdělávání občanů

integrita s křesťanskými a morálními zásadami ve prospěch panamské společnosti "a naší vizí je" stát se průkopnickou univerzitou v integrovaném formování solidarity a křesťanských hodnot s akademickou dokonalostí, diverzifikovanou špičkovou technologií a schopností čelit výzvám s úspěch a kreativní podnikatelské schopnosti v moderní a globalizované společnosti “.

Univerzita vytvořená s mottem „Univerzita pro každého ...“ otevírá své brány každému, kdo si chce rozšířit své znalosti a trénovat jako profesionál ve vzpřímené poloze a vhodný pro výkon své profese, bez rozdílu rasy, ideologie, pohlaví , ekonomická situace nebo sociální. V roce 2004 byly další kariéry předloženy ke zvážení Panamské univerzitě ke schválení.

V dubnu 2012 univerzita úspěšně obdržela Zprávu č. 20-2012 ze dne 26. dubna 2012, „přičemž je vydána Příznivá kontrolní zpráva KRISTIANSKÉ UNIVERZITY V PANAMĚ (UCP) pro přijetí do procesu hodnocení a akreditace univerzity“ Tato zpráva byla obdržela Komise pro technický dohled (CTF) a zpráva o institucionálním autoevaluaci byla pro účely akreditace doručena Národní radě pro hodnocení a akreditaci v Panamě (CONEAUPA).

Místa

  • Vista Alegre

    Carretera Panamericana, , Vista Alegre

    Otázky