Keystone logo
City University of Seattle Bachelor of Science v aplikované informatiky
City University of Seattle

Bachelor of Science v aplikované informatiky

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Jul 2024

USD 525 / per credit *

Smíšené, Dálkové studium, Na kampusu

* Mezinárodní F-1 Školné - Vysokoškolák Tech Institute per Credit

Úvod

Splňte poptávku po kvalifikovaných technologických odbornících

V dnešním světě založeném na technologiích je potřeba kvalifikovaných odborníků s hlubokými znalostmi sítí a výpočetních systémů vyšší než kdy jindy. Bachelor of Science in Applied Computer Science at City University of Seattle poskytuje pevný základ ve všech oblastech informatiky, včetně programování dat, vývoj webových aplikací, informační technologie, systémová analýza, a více.

Budete mít příležitost získat praktické zkušenosti a pracovat s fakultou, která je také kvalifikovanými profesionály v této oblasti - vám poskytne nejen znalosti, které potřebujete, ale také aplikaci v reálném světě. BS můžete vydělat v Applied Computing za pouhé dva a půl roku, a po dokončení, budete připraveni na různé profesionální role.

Přehled programu

Bakalář vědy v aplikované informatiky vám poskytne pevný základ v oblasti výpočetní techniky a síťových technologií. Tento titul nabízí relevantnější zkušenosti než váš typický technologický titul, s praktickými laboratorními zkušenostmi a vysoce zkušenými fakultami.

Tento aplikovaný výpočetní program je založen na certifikačních programech pro Cisco Certified Network Associate, Microsoft Certified Systems Engineer a Certified Information Systems Security Professional.

Výsledek programu

Osnovy

Kariérní možnosti

Stipendia a financování

O Škole

Otázky