Keystone logo
Claflin University

Claflin University

Claflin University

Úvod

Svět potřebuje vizionáře. Ti, kteří jsou schopni si představit, co je možné a vytyčit kurz se tam dostat.

Téměř před 150 lety Claflin porouchal bariéry v oblasti vysokoškolského vzdělávání, dělat to první South Carolina univerzita otevřená všem bez ohledu na rasu. V současné době Claflin nadále vítá příkladné studenty všech ras a pohlaví, kteří prokáží vášeň ke změně nejen své vlastní podmínky, ale změnit svět stejně.

Věříme, že většina vůdců jsou vyrobeny, nenarodili. Dále se domníváme, že studenti s vášní, integrity a ochotu tvrdě pracovat, mají vrozenou schopnost stát se vizionář vůdci. Jako student Claflin, budete mít za úkol realizovat svůj plný potenciál, takže tady s jedinečným vzdělání, které poslouží vám dobře v postgraduálním studiu, o práci - a v životě.

Visionary Vedení

Vůdci zítřka mají vizi. Vidí dál. Chovají se z globálního hlediska. Visionary představitelé jsou přesvědčeni být inovativní, vytvořit svou vlastní cestu, vést ostatní. Věří, že samy o sobě, protože chápou svůj svět a jsou motivováni, aby bylo lépe. Vidíme vizionářský vůdce ve vás, a vám pomůže realizovat svůj vlastní vizionářské vedení.

Academic Excellence

Dokonalost je všude tady. To může být viděno v kráse našeho areálu, kvalita naší fakulty, a úroveň institucí, které naši absolventi jsou přijaty. Zavázali jsme se k tomu, aby se ujistil, dostanete vše, co potřebujete k dosažení vysoké úrovně dokonalosti, že studenti zde na Claflin očekávají od sebe.

Život u Claflin

Naše komunita je sevřené, takže příležitostí k zapojení není nouze. Najdete kompletní kalendář univerzitních aktivit a akcí, více než 66 studentských organizací, osm bratrství a sororities, dynamický studentské samosprávě, obohacující náboženský život, a další. Jedná se o aktivní, zabývající kampus, kde budete zapojit-brzy a často.

Real-world zkušenosti

Naši studenti se aktivně zapojit do odborných vzdělávacích příležitostí a získat cenné zkušenosti i mimo školní třídu, a v tomto procesu, stavějí velmi působivé obnoví. Z výzkumu na vysoké úrovni, na stážích a družstev, na studentských výměn a studium v ​​zahraničí, tyto praktické zkušenosti jsou k dispozici ve všech čtyřech letech na vzdělání Claflin.

Život po Claflin

Naši absolventi jít daleko. Nechávají ke studiu u národa je přední postgraduální a odborných školách. Jdou k velkému úspěchu jako vizionářských vedoucích do předních firem a organizací po celé zemi a po celém světě. Nechávají se vzdělávání na špičkové úrovni, ten, který vede k úspěšné kariéře-a naplněný život.

Další kroky

Vyvíjíme vizionářské vůdce tím, že napadá naše studenty, aby si představit možnosti pro jejich životy. Nejedná se jen o tě připravuje na kariéru. Je to o přípravě, aby se stal nejlepším "vy" je to možné. Jste připraveni splnit svůj potenciál jako vizionářský vůdce? Přečtěte si více o život mění, svět-měnící vzdělávání zde na Claflin univerzitě.

Místa

  • Orangeburg

    400 Magnolia Street

Otázky