Keystone logo
Claflin University Bachelor of Science v výpočetní techniky
Claflin University

Bachelor of Science v výpočetní techniky

South Carolina, Spojené státy americké

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Claflin301

Tento program je určen pro studenty, kteří mají v úmyslu navštěvovat postgraduální studium, jak vydělat MS nebo Ph.D. stupeň a / nebo usilovat o pozici v průmyslu, nebo vlády jako počítačového hardwaru Designer / architekta.

Student příležitosti a zkušenosti

Katedra matematiky a informatiky poskytuje mentoring na vysokoškolských studentů a usnadňuje prezentací poskytnout vysokoškoláky s příležitostí k získání informací o zkušenosti v oblasti výzkumu, stáží a na zkoumání zkušenosti absolventa. Oddělení je členem Národního centra pro ženy a informační technologie (NCWIT) Academic Alliance, jehož důraz je kladen na rozmanitost, zejména pro ženy a dívky a naplní dosažení institucionální změny v počítači.

Studenti pracují s terénními iniciativ ke zlepšení počítačové vědy vzdělávání na všech úrovních. Jednou z těchto iniciativ je STARS (Student & Technology v Academia, Výzkum & technický servis) Alliance regionálního partnerství mezi akademickými kruhy, průmyslem, K-12 a společenství, aby posílily místní programy se zaměřením na K-12 dosah, obecně prospěšných prací, student vedení a výpočetní výzkum diverzity.

Studenti pracují s mnoha programů zaměřených na zvyšování výpočetního potrubí tím, že zájemce o STEM disciplínách a budoucí technologie kariéry. Tyto programy patří The Association for Computing Machinery (ACM) a národní společnosti Black inženýrů (NSBE). Naši studenti provádět informační činnosti, aby zahrnovala místní základní, střední a vysoké školy, ve snaze rozšířit účast ve výpočetní technice pro méně zastoupených menšin a dívky. Tyto workshopy zahrnují výukové chlapců a dívek od K-12, jak psát programy, vývoj webových stránek a programovat roboty.

Kariéra a výsledky

Absolventi programu matematiky a informatiky budou moci uplatnit své znalosti matematiky a informatiky na disciplínu. Studenti budou schopni analyzovat problém a definovat požadavky odpovídající jeho řešení. Studenti budou schopni navrhovat, vyvíjet a implementovat a vyhodnotit počítačový systém, proces nebo program, aby vyhovovaly potřebám touhy. Budou schopni efektivně pracovat v týmech k dosažení společných cílů.O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Bachelor of Science (vyznamenání) v oboru počítačových věd
    • Singapore, Singapur
  • Bakalář přírodních věd v oboru strojírenské technologie - soustředění v technologii počítačového inženýrství
    • Hammond, Spojené státy americké
  • Bachelor of Science v oboru výpočetní techniky
    • Warsaw, Polsko