Keystone logo
Clarkson University Graduate School

Clarkson University Graduate School

Clarkson University Graduate School

Úvod

Postgraduální programy Clarksonu navazují na váš už zaneprázdněný život.

Zjistili jsme, že naši studenti vedou velmi poutavý život. Jsou to poslední vysokoškoláci, kteří hledají konkurenční výhodu. Jsou to rodiče. Jsou to budoucí lékaři a učitelé. Jsou to podnikatelé, inovátoři a vynálezci. Jsou zaměstnanci na plný úvazek ve společnostech Fortune 500. Ve svých komunitách jsou dobrovolníci.

Proto jsme vytvořili flexibilní možnosti, které zapadají do vašeho životního stylu. Online, onsite na jednom z našich čtyř míst ve státě New York nebo hybridní (kombinace online a onsite) možností vám umožní absolvovat kurzy v prostoru, který vám vyhovuje. Příležitost na částečný úvazek a na plný úvazek vám umožní dokončit program na svůj čas.

A nejlepší část? Získáváte vysoce kvalitní, akreditované vzdělání, které povede k budoucímu úspěchu ve vašem oboru, který je vyučován odborníky fakulty v malém třídním prostředí.

O postgraduální škole

Ve společnosti Clarkson jsou inovace dopadem. Studenti, kteří si vybrali Clarkson pro postgraduální a profesionální programy, sem přicházejí s cílem: rozvíjet znalosti, zkoumat myšlenky, které pohánějí společnost, a budovat smysluplné kariéry. Prostřednictvím světově důležitých učebních osnov a spolupráce s předními představiteli v oblasti průmyslu, obchodu a vzdělávání budete připraveni pochopit složité systémy, navázat spojení mezi lidmi a obory a najít kreativní řešení pro některé z nejodpornějších výzev dneška. Prohloubíte svou znalostní základnu a urychlíte své nápady ve skvělé produkty a povedete organizace, které mají dopad.

Spojení dělají rozdíl. Síť absolventů Clarksonu je přes 40 000 lidí silná a plná vůdců, kteří inspirují působivé organizace, vytvářejí nápady, které mění způsob, jakým lidé žijí, a smysluplně se zapojují do současného studentského těla. Naši děkani a fakulta pravidelně konzultují své poradní rady složené z vedoucích představitelů průmyslu, zaměstnavatelů absolventů, výzkumných partnerů, členů konsorcia think-tanků a vrstevníků v akademické obci. Jako zapsaný postgraduální student se můžete zapojit do programů Alumni Association Clarkson's Alumni Association a získat přístup k našim službám kariérního centra a postoupit tak k dalšímu profesnímu rozvoji.

Přísný a osobní. Od vědců Fulbrightovy a Národní vědecké nadace po vysoce kvalifikované pracovní profesionály a výzkumníky spolupracující s vedoucími představiteli v oboru, fakulta na Clarksonu přináší své vlastní zkušenosti a sítě do své výuky a poradenství. Mohou se vztahovat k požadavkům na život mimo učebnu, ať už jste pracující rodič, kariérní poradce nebo dobrovolník ve veřejné službě. Osobně se seznámíte s fakultou, protože velikosti tříd jsou záměrně malé ve všech režimech učení: na místě, online, na plný a částečný úvazek.

Stojí za to. Clarksonův vzdělávací přístup přináší výsledky. Podle Brookingsovy instituce zvyšuje titul Clarkson střední výdělek absolventů o více než 40%. PayScale Inc. řadí Clarkson do top 12 nejlepších magisterských studijních programů podle platového potenciálu. A jeden z pěti absolventů Clarksonu je již generálním ředitelem, majitelem společnosti nebo ve vedoucím postavení.

133608_54e5d044495baa14f6da8c7dda2f30771139d9e34e507441702c7ad69744c7_1280.jpg

Accolades

 • 95% absolventů vzdělávacího programu je umístěno do 3 měsíců po ukončení studia
 • Více než 90% absolventů programu MBA se umísťuje do 3 měsíců po ukončení studia
 • 20 nejlepších programů pro řízení dodavatelského řetězce, americké zprávy a světová zpráva, nejlepší americké univerzity 2016
 • Nejlepší koleje pro veterány, americké zprávy a světová zpráva, nejlepší americké koleje 2016 .
 • Online program MBA byl zařazen mezi 40 nejlepších v zemi, US News & World Report 2015 .
 • 50 nejlepších amerických podnikatelských univerzit, Forbes
 • Nejlepší online postgraduální obchodní programy, americké zprávy a světová zpráva, nejlepší online programy

Mise absolventa školy

V souladu s misí Clarkson University Mission je Graduate School plně věnována úspěchu naší absolventské komunity vědců a vědců. Zavázali jsme se k dokonalosti v klíčových dimenzích postgraduální praxe:

 • Přilákání, nábor a udržení talentovaných, rozmanitých a motivovaných studentů
 • Poskytování koordinovaných a kvalitních služeb studentům a fakultám
 • Podpora průmyslově-akademických partnerství na podporu růstu výzkumných iniciativ a profesních příležitostí
 • Být ústředním zdrojem všech věcí absolventů

Vize postgraduální školy

Být světovým centrem náboru, vzdělávání, výzkumu a služeb absolventů vysokých škol.

Clarksonova mise, vize a hodnoty

Akademické programy univerzity Clarkson a vzdělávací zkušenost překračují hranice a jejich obsah se velmi liší. Základem vzdělávacích a provozních procesů instituce jsou základní cíle a hodnoty, které definují společnou zkušenost, která formuje růst každého studenta Clarksona. Univerzita formulovala své poslání, vizi a hodnoty a prostřednictvím svého strategického plánovacího procesu používá tato prohlášení o účelu a identitě k vyhodnocení a potvrzení pokračujícího směřování a vývoje Clarksona k dokonalosti.

Naše kampusy

Clarkson se skládá ze tří fyzických umístění kampusu ve státě New York.

Potsdam - Náš hlavní kampus 640 zalesněných a nábřeží akry je domovem všech vysokoškolských studijních programů, mnoha magisterských a Ph.D. programy, výzkumná centra, atletická zařízení a rezidence pro téměř 4 000 studentů.

Schenectady - V srdci Schenectady je Campus hlavního města (CRC) domovem několika absolventských a profesionálních studijních programů, terénních programů K-12 a víceúčelového zařízení.

Beacon - Na březích řeky Hudson je Clarksonův institut Beacon Institute pro řeky a ústí řek, sloužící jako domov pro postgraduální programy, průkopnický výzkum vody a K-12 terénní programy.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Potsdam

  8 Clarkson Ave., 13699, Potsdam

 • Schenectady

  80 Nott Terrace, 12308, Schenectady

  • Beacon

   199 Main St., 12508, Beacon

   Otázky